You are currently viewing Zaproszenia na różne okazje

Zaproszenia na różne okazje

Rękodziełem interesowałam się od dziecka. Zawsze uwielbiałam rysować, malować, wycinać i tak dalej. Co prawda w zawodowej edukacji poszłam w nieco innym kierunku, jednak ostatecznie historia zatoczyła koło i obecnie prowadzę małą działalność, zajmującą się produkcją kartek okolicznościowych i zaproszeń. Większość projektów wykonuje na zamówienie, na podstawie ustalonych wcześniej szablonów.

Produkcja oryginalnych zaproszeń

zaproszenia na chrzestKiedy kończyłam studia ekonomiczne nie spodziewałam się, że w przeciągu kilku lat nie będę pracować na etacie, tylko z radością prowadzić własną firmę. Od czasu do czasu przez wiele lat wykonywałam z pasji kartki okolicznościowe. Znajomi byli nimi zachwyceni, dlatego namawiali mnie na tworzenie na zamówienie. I tak, krok po kroku zdobywając klientów z polecenia, rozkręciłam własną firmę. Obecnie największe obroty mam nie z kartek okolicznościowych, ale z zaproszeń. Wśród nich królują zaproszenia na chrzest oraz na ślub. Wcześniej nie miałam pojęcia, że chrzest również wręcza się zaproszenia. Okazuje się, że jest to coraz popularniejsza praktyka. Zaproszenia na chrzest zamawiane są przez cały rok, natomiast najwięcej zamówień na zaproszenia ślubne odnotowuje zawsze na początku roku. Większość wesel odbywa się bowiem w okresie letnim, a zaproszenia wręcza się kilka miesięcy przed uroczystością. Jak chodzi o zaproszenia na chrzest, to wiele osób zamawia te ze zdjęciem dziecka uznając, że takie zaproszenie będzie dodatkową wspaniałą pamiątką.

O kilku lat zarabiam na prowadzeniu własnej działalności, która opiera się na mojej pasji, jaką jest tworzenie zaproszeń i kartek okolicznościowych. Obecnie coraz rzadziej wykonuję takie zaproszenia ręcznie. Większość z nich to projekty tworzone przeze mnie komputerowo, drukowane na specjalnych maszynach.