You are currently viewing Zakup szkolnych monitorów dotykowych

Zakup szkolnych monitorów dotykowych

Pracuję od kilku lat jako nauczycielka języka angielskiego. Na moich zajęciach staram się mieć bardzo dobry kontakt z uczniami, obserwuję ich postępy i przygotowuję ciekawe materiały wraz z ciekawostkami językowymi. W tym roku dyrekcja wraz z komitetem rodzicielskim zakupiła nowoczesne pomoce dydaktyczne dla naszej placówki oświatowej.

Funkcjonalny monitor dotykowy w naszej szkole

monitory dotykowe dla szkołyW mojej sali lekcyjnej również zainstalowano zakupione pomoce dydaktyczne. Od tego momentu lekcje języka angielskiego były o wiele ciekawsze, a ja cieszyłam się z tego, że mogłam prowadzić swoje zajęcia w bardziej nowoczesny sposób. Do naszej placówki zakupiono bardzo dobrej jakości monitory dotykowe dla szkoły. Ten nowoczesny sprzęt zainstalowano między innymi w sali od języka polskiego, sali od przyrody oraz w sali chemicznej. W mojej klasie monitor dotykowy świetnie sprawdzał się od pierwszego dnia. Wspólnie ze szkolnym informatykiem zainstalowałam programy edukacyjne, które były kompatybilne z moim komputerem oraz tabletem. Dzięki temu rozwiązaniu mogłam jeszcze bardziej urozmaicić moje lekcje, a uczniowie zyskali możliwość korzystania z monitora, który był w pełni dostosowany do programu nauczania. Podczas lekcji na monitorze wyświetlałam różnego rodzaju ćwiczenia, filmy czy gry językowe. W ten sposób język angielski stał się o wiele ciekawszy, a moi podopieczni mogli korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, aby utrwalać swoją wiedzę. Monitory świetnie sprawdzały się także w innych salach, a nauczyciele bardzo chwalili sobie ich wydajność, funkcjonalność oraz design.

Dyrekcja naszej placówki zakupiła nowoczesne pomoce dydaktyczne, które bardzo usprawniły pracę całego grona pedagogicznego. Dzięki temu mieliśmy możliwość korzystania z bardzo dobrej jakości sprzętu, a nasze zajęcia stały się o wiele ciekawsze i kreatywniejsze.