You are currently viewing Zakup nowych funkcjonalnych stopek do krzeseł

Zakup nowych funkcjonalnych stopek do krzeseł

W salonie niedawno wymienialiśmy meble. Na aukcji internetowej sprzedaliśmy stary jadalniany stół wraz z krzesłami i kupiliśmy nowy. W sklepie meblowym u nas w mieście upatrzyłam sobie taki ładny i nowoczesny komplet. Jako że był w promocji, to za długo się nie zastanawiałam nad jego zakupem.

Niedrogie i funkcjonale stopki do krzeseł

funkcjonalne stopki do krzesłaKomplet był bardzo fajnie wykonany i wydaje się, że będzie nam się sprawował przez długie lata. Jedyne co to stopki, które były w zestawie, były tandetne. Do tego stopnia, że ich nie nakładaliśmy. Z początku mąż uważał, że spróbujemy bez stopek, że nie są one do niczego potrzebne. Jednak po kilku dniach użytkowania zmienił zdanie. Okazało się, że krzesła bardzo rysują naszą drogą podłogę. Mąż tak się poddenerwował tymi rysami na podłodze, że jeszcze tego samego dnia zamówił nowe stopki. Funkcjonalne stopki do krzesła znaleźliśmy w innym sklepie meblowym, który prowadzi sprzedaż online. Kiedyś ich używaliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni, ale później stacjonarnie nigdzie ich nie widzieliśmy, dlatego przestaliśmy z nich korzystać. Nigdy nie rysowały nam podłóg i były bardzo wytrzymałe. Są bardzo łatwe w montażu i idealnie pasują do naszego kompletu krzeseł. Tak naprawdę te stópki oprócz funkcji ochronnej podłoża mają też walory estetyczne. Krzesła wyglądają dzięki nim na jeszcze ładniejsze. Nawet znajomi, którzy wpadli do nas w odwiedziny widząc nasz nowy nabytek myśleli, że stopki były w komplecie od nowości.

Nie sądziłam, że kilka złotych może dać tyle radości. Gdybyśmy znowu kiedyś wymieniali krzesła w domu na pewno znowu zakupimy takie stopki. Dzięki temu uchronimy naszą podłogę przed zniszczeniem, a przecież podłogi zakłada się na długie lata i nikt nie chce ich naprawiać po krótkim czasie.