You are currently viewing Wynajęcie sali weselnej z dobrym menu

Wynajęcie sali weselnej z dobrym menu

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość wesela jest oczywiście jedzenie. Musimy ustalić dobre menu, dzięki któremu wszyscy goście będą zachwyceni posiłkami, jakie są podawane. Oczywiście możemy przygotować własne menu, ale także możemy to zlecić firmie zewnętrznej lub też zaufać pracownikom restauracji, w której wynajmujemy salę weselną. Rozwiązanie jest wiele i możemy wybrać to, które najbardziej nam odpowiada.

Jaką wybrać obsługę na salę weselną?

sale weselne w OpoluKiedy zdecydujemy się na wynajem sali weselnej, to zazwyczaj możemy skorzystać z obsługi kelnerów i kelnerek, jakimi dysponuje dana restauracja. Jednak w przypadku kiedy nie możemy ich wynająć to jedynym rozwiązaniem jest wynajęcie profesjonalnych kelnerów z firmy zewnętrznej. Dobrze aby wynajęta przez nas obsługa była doświadczona w swoim fachu i warto, aby potrafi nie współpracować z grającym zespołem lub dj-em. Wszystko musi być idealnie zgrany, aby posiłki podawane były w godzinach, w których organizowane są przerwy w zabawie. Zasadą dobrego kelnera jest to, iż jest on niewidoczny dla gości, a jednak niczego gościom nie brakuje. Musimy także zatroszczyć się o naszych gości, którzy będą przyjeżdżać z bardzo daleka. Warto wtedy porozmawiać z właścicielem hotelu, w którym wynajmujemy sale weselne w Opolu, aby udostępnił nam kilka pokoi noclegowych. Dobrze jeżeli naszym gościom załatwimy również odpowiednie miejsca parkingowe, żeby mogli przechować swój samochód.

Niektóre domy weselne oferują również bezpłatne pokoje noclegowe dla pary młodej jako prezent za skorzystanie z usługi wynajęcia sali weselnej. Jest to również dobra okazja do tego, aby zaoszczędzić na tym punkcie i nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy na dodatkowe wynajęcie pokoju. Na koniec musimy także pomyśleć o odpowiednim wystrojeniu sali.