You are currently viewing Wygodna sukienka sportowa

Wygodna sukienka sportowa

Moje ciotki zawsze mówią, żebym w końcu zaczęła wyglądać jak kobieta. Uwielbiałam chodzić na siłownię, dużo biegałam. Moim hobby było sadzenie i pielęgnowanie roślin i kwiatów.Najczęściej można było mnie zobaczyć w krótkich spodenkach, strasznie powycieranych i jakichś rozciągniętych bluzkach, bokserkach, lub też bluzach z kapturem jak było zimno.

Relaks w sukience sportowej

sukienka sportowaKtóregoś dnia przechodziłam obok mojego ulubionego sklepu ze sportową odzieżą. Planowałam kupić sobie jakąś luźną koszulkę, czy spodenki. W pewnym momencie moim oczom ukazała się sukienka sportowa w paski. Od razu stwierdziłam, że będzie to idealna rzecz, żeby oczy moich cioć mogły się nacieszyć. Już jakiś czas temu chciałam mieć coś eleganckiego bardziej niż moje dotychczasowe ubrania, jednak kwestia braku wygody mnie odstraszała. Wiele kobiet kupuje sobie ciuchy, które nie są z naturalnych materiałów, skóra się poci, bo nie oddycha, tyle, że odzież prezentuje się na nich dobrze. Ja nie chciałam czegoś takiego, moim marzeniem od zawsze było połączenie stylu sportowego z elegancją. Tak więc jak tylko zobaczyłam sukienkę, to postanowiłam ją przymierzyć. Pani ekspedientka, która już dobrze mnie znała, nieźle się zdziwiła widząc mnie w takiej kreacji. Nawet zaczęła lekko klaskać i mówić, że super do mnie pasuje. Przejrzałam się w lustrze i zobaczyłam zupełnie inną kobietę. Czułam się dobrze i wyglądałam niesamowicie.

Sportowa sukienka była dla mnie idealna. Mogłam w niej nawet biegać. Moje ciotki były zachwycone. Nawet pozwoliłam im się namówić na rozpuszczenie włosów na chwilę. W końcu mam coś, w czym czuję się jak kobieta, bo tak nawiasem mówiąc, jest to pierwsza sukienka którą miałam na sobie od co najmniej 15 lat. Wcześniej tylko spodnie i spodenki.