You are currently viewing Współpraca z firmą oferującą zaopatrzenie dla gastronomii

Współpraca z firmą oferującą zaopatrzenie dla gastronomii

O własnej restauracji marzyłam od dawna, ale nie sądziłam, że tak wiele jest do zrobienia. Myślałam, że wystarczy kupić lokal, wstawić stoliki i po kłopocie. Sprawa wyglądała jednak zupełnie inaczej i wymagała ode mnie większego zaangażowania. Musiałam więc podjąć odpowiednie działania.

Kupno wysokiej klasy zaopatrzenia gastronomicznego 

zaopatrzenie gastronomiczne łódźWiedziałam, że na własną rękę nie urządzę restauracji, bo brakowało mi doświadczenia. Nawet nie wiedziała w jaki sprzęt do kuchni zainwestować a to już było poważne zadanie. Musiałam skorzystać z pomocy firmy, która oferowała profesjonalne zaopatrzenie gastronomiczne Łódź na szczęście dawała ogrom takich możliwości i ze znalezieniem kogoś odpowiedniego nie było najmniejszego problemu. Nie dość, że otrzymałam gotowy projekt dla swojej restauracji, to na dodatek zaoferowano mi odpowiednie zaopatrzenie. Planowałam otworzyć restaurację dla wegetarian a wiązało się to z nie lada wyzwaniem. Z firmy, która oferowała zaopatrzenie gastronomiczne uzyskałam pełną opiekę. Wszystko było ze mną konsultowano i oferowano mi sprzęt w różnych wariantach cenowych. Czułam, że podjęłam najlepszą decyzję w życiu, ponieważ sama zapewne nie doprowadziłabym do tak rychłego otwarcia restauracji. Niektóre urządzenia zamawiałam w zestawach i dzięki temu koszt zakupu był o wiele niższy. Zdecydowałam się na nowoczesne urządzenie do gotowania makaronu i parowar. Zaopatrzenie gastronomiczne było w pełni profesjonalne i to dobrze wydałam pieniądze na to wszystko.

Z zatrudnieniem kelnerów i kucharzy poradziłam sobie sama, ponieważ wiedziałam czego oczekiwać od tych ludzi. Zaoferowałam im bardzo wysokie wynagrodzenie, ponieważ chciałam, żeby byli zadowoleni z pracy w mojej restauracji a obowiązków jednak było bardzo dużo.