You are currently viewing W jakich kolorach można wydrukować naklejki?

W jakich kolorach można wydrukować naklejki?

 

Bardzo często przedsiębiorcy potrzebują wypukłych naklejek, które potrzebne są do oznaczenia produktów. Producenci oferują nam wykonanie naklejki w pełnej kolorystyce, dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni kolor, który będzie dopasowany do działalności biznesowej. Możemy więc zdecydować się na naklejki wielokolorowe albo też czarno-białe.

Czy można zmienić rodzaj kleju na naklejce?

naklejki wypukłeWiększość producentów naklejek wypukłych oferuje tylko i wyłącznie jednakową warstwę klejącą. Decydując się na solidne wypukłe naklejki mamy pewność, że klej jest mocny i może zostać użyty nawet w miejscach, które narażone są na negatywne warunki atmosferyczne. Zanim jednak zdecydujemy się na naklejenie naklejki na docelowym materialnym, to powinniśmy dokładnie takie miejsce przeczyścić i odtłuścić całą powierzchnię. Wtedy będziemy mieli pewność, że naklejka doskonale będzie się trzymać przez długi okres czasu. Czy możemy wydrukować tylko jedną naklejkę wypukłą? Firmy, które zajmują się produkcją naklejek oferują minimalny nakład w wysokości 50 sztuk. Jeżeli więc potrzebujemy naklejek wypukłych to musimy zdecydować się na produkcję przynajmniej 50 naklejek. Możemy również zdecydować się na to, aby zamówić naklejki z indywidualnym logo firmy, ale wtedy cena usługi jest znacznie wyższa. Naklejki mogą być również wykonane w różnym kształcie, ponieważ może to być kwadrat lub prostoką, a nawet kółka. Zazwyczaj naklejka wypukła ma grubość około 2 mm.

Możemy również do firmy zajmującej się produkcją naklejek wypukłych podesłać własny projekt Logo naszej firmy, ale także możemy zdecydować się na przygotowanie projektu przez doświadczonej grafiku pracujących w takiej firmie. Następnie projekt zostanie wysłany do nas do weryfikacji i będziemy zadowoleni z efektu końcowego to zostaną naklejki zlecone do produkcji.