You are currently viewing Używałam profesjonalnych środków czystości w pracy

Używałam profesjonalnych środków czystości w pracy

Koleżanka zaproponowała mi, żebym pracowała z nią w hotelu, ponieważ szukali kobiety do sprzątania. Ucieszyłam się, ponieważ szukałam jakiejś stałem pracy a tam zarobki były na dość wysokim poziomie. Sprzątałam już w takich miejscach i radziłam sobie świetnie.

Przyjemna praca z profesjonalnymi środkami czystości

profesjonalne środki czystości dla hoteliPierwsza rzecz w nowej pracy, która tak mi się spodobała to były profesjonalne środki czystości dla hoteli, których używałam do sprzątania. Były to dobrej jakości preparaty, które w znacznym stopniu ułatwiały pracę. Czyszczenie różnych powierzchni należały do przyjemności. Nie musiałam szorować blatów po kilka razy, ponieważ czasami wystarczyło raz przetrzeć takim preparatem powierzchnię i wyglądała ona idealnie czysto. Pracodawca od samego początku był ze mnie zdecydowanie zadowolony. Pracowałam wyjątkowo dobrze i wszystkie pomieszczenia były idealnie posprzątane. Nawet płyn do prania dywanów, którego używałam idealnie się sprawdzał. Goście to w butach wszędzie chodzili i wyczyszczenie takiego dywanu nie było sprawą prostą. Jednak z tymi profesjonalnymi środkami czystości wszystko szło mi wręcz świetnie. Od razu polubiłam tę pracę i byłam wdzięczna koleżance, że o mnie pomyślała. Szef jej podziękował za to, że mnie poleciła i nawet dostała jakąś podwyżkę. Ja też miałam dostać większą stawkę po roku i cierpliwie czekałam. Każdy dzień w pracy upływał mi bardzo szybko. W hotelu wszyscy dbali o porządek i kupowali same najlepsze środki czystości, które radziły sobie ze wszystkim.

Po roku dostałam podwyżkę i była ona dość znacząca. Zarabiałam bardzo dużo i mogłam pozwolić sobie na remont w mieszkaniu. Od dawna marzyła mi się nowa kuchnia i w końcu mogłam to marzenie zrealizować. W życiu wszystko zaczęło mi się układać.