You are currently viewing Uświetnienie firmowej imprezy muzyką

Uświetnienie firmowej imprezy muzyką

Razem z moim działem marketingu i public relations zastanawialiśmy się w jaki sposób możemy zorganizować czas pracownikom, aby poczuli się bardziej związani z firmą. Nasz przełożony powiedział, że ostatnio coraz więcej osób zastanawia się nad odejściem i nie czuja się związani w żaden sposób z przedsiębiorstwem. 

Zespól muzyczny pobudził pracowników do tańca 

zespół muzyczny wrocławDługo zastanawialiśmy się w jaki sposób można by uświetnić imprezę. Naturalnie stwierdziliśmy, że zaproszenie pracownika powinno być z osoba towarzyszącą, bo może to w jakiś sposób przełamałoby lody. Stwierdziliśmy, że wynajem sali będzie dobrym pomysłem, chociaż pociągnie on za sobą szereg innych kosztów. Jednak w obliczu wszystkich wydatków i tego, co działo się w firmie koszty nie były aż tak istotne. Pomyśleliśmy także, że warto byłoby zatrudnić z tej okazji ceniony i polecany zespół muzyczny wrocław. W sieci przeczytaliśmy, że jest to dobry zespół, który pobudzi do zabawy nawet najbardziej opornego na zabawę człowieka. Jako, że nastroje były mieszane prezes stwierdził, że kogoś takiego nam potrzeba. Od razu zdecydowałam się na telefon aby omówić wszelkie szczegóły. Zespół podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie co mnie ucieszyło. Przede wszystkim chcieli wiedzieć w jakim przedziale wieku są nasi pracownicy aby dobrać repertuar. Pytali także po ilu piosenkach robić przerwy i czy w międzyczasie wplatać jakieś zabawy, żarciki czy przemówienia. Widać było, że prowadzili już wiele imprez.

Kiedy przyszedł dzień naszej imprezy firmowej zespół przyjechał klika godzin wcześniej, aby rozstawić sprzęt i dobrze się przygotować. Okazało się, że zatrudnienie ich na ten event było strzałem w przysłowiową dziesiątkę, bowiem wszyscy bawili się doskonale w rytm zarówno starych jak i nowych melodii.