Tshirty z nadrukami dla panów

Panowie, którzy nie muszą codziennie utrzymywać określonego dress code’u, coraz chętniej sięgają po zabawne t-shirty, które hasłami na nich nadrukowanymi mogą wnieść nieco odżywczego humoru do żmudnej codzienności przed ekranem komputera. Przeczytaj co bawi współczesnych 30-latków, by nie strzelić gafy.

Zabawny t shirt z nadrukiem

zabawne t shirty dla mężczyznChociaż mogłoby się wydawać, że zabawne t shirty dla mężczyzn nadają się wyłącznie na imprezy w gronie najlepszych kumpli, to wielu młodych facetów z chęcią zakłada je codziennie do pracy. Zazwyczaj są to śmieszne hasła odnoszące się do najmodniejszych zdarzeń i powiedzonek utrwalanych przez media społecznościowe i inne miejsca w sieci. Jednak całe grono panów nie stroni również od koszulek, którymi są obdarowywani przez team na urodziny czy imieniny. Wówczas można zobaczyć na klacie naprawę ciekawe nadruki dające pstryczka w nos właścicielowi. Pamiętam z mojej firmy przykład księgowego, który mężnie nosił zieloną koszulkę z nadrukowanym człowiekiem-excelem, którego był uosobieniem. Natomiast na studiach spotykałam marudera z ponurym Grumpy cat’em na piersi i o dziwo, każdy na jego widok się uśmiechał. Kolejną kategorią zabawnych tshirtów dla panów są nieco rubaszne hasła odnoszące się do ulubionych męskich rozrywek, jakimi jest picie piwa i hodowanie pokaźnego brzuszka. Jednak najciekawsze ze wszystkich są zabawy słowem, które w inteligentny i zawoalowany sposób odnoszą się do erotycznych haseł.

Nie ważne, czy twojemu mężczyźnie bliżej do Mr Big’a, czy też chwali się swoim długopisem i angielską erudycją, na pewno przypadnie mu do gustu zabawny t shirt jako prezent, choćby bez okazji. Powinnaś też zamówić mu kilka sztuk takich koszulek jeśli uważasz, że z jego szafy wieje nudą. Pamiętaj tylko, żeby nie przedobrzyć.