You are currently viewing Szafa z profilami aluminiowymi

Szafa z profilami aluminiowymi

Kupiliśmy z mężem kilka lat temu tanie, dwupokojowe mieszkanie do remontu. Niedługo po tym, zaszłam w ciążę i musieliśmy odłożyć remont na później, w tamtym czasie naszym priorytetem było kupienie wyprawki dla dziecka i opłacenie prywatnych lekarzy.

Wykończenie podłogi profilem

Profile aluPierwsze pół roku, było dla nas trudne finansowo, jednak kiedy wróciłam po tym czasie do pracy, mogliśmy sobie pozwolić na odkładanie co miesiąc drobnych sum, na odnowienie mieszkania. Mam ogromne szczęście, że moja mama mieszka blisko i sama zaoferowała, że będzie pilnować Kacperka, w czasie kiedy ja będę w pracy. Musieliśmy wymienić podłogę w kuchni i w łazience, pomalować ściany i zagipsować w nich kilka dziur. Do tego potrzebne nam były nowa kuchenka i lodówka. Udało mi się też uprosić męża, żeby zrobił mi zabudowaną szafę wnękową. Miałam dosyć układania ubrań w szafkach w meblościance w salonie. Marzył mi się porządny, elegancki mebel, w którym wszystko będę miała schludnie poukładane na półkach. Kiedy mąż przeprowadzał prace remontowe, nasz syn dzielnie mu asystował. Nie odstępował go ani na krok, wolał obserwować mojego męża, niż oglądać bajki, które tak bardzo lubił. Tak bardzo zaangażował się w remont, że jego pierwsze słowa brzmiały „profile alu”. Dużo rozmawialiśmy z mężem, o profilach aluminiowych, bo nie mogliśmy się zdecydować, jakie będą najlepiej pasować do drzwi przesuwnych w szafie i czy położyć takie same, jako oprawę płyt podłogowych w kuchni, czy też jednak zdecydować się na inny model. Synek musiał słyszeć nasze rozmowy i podchwycił te słówka.

Widząc, jak ogromny wpływ miał remont na rozwój mojego dziecka, kupiłam mu zestaw plastikowych narzędzi oraz kilka książeczek, o placu budowy. Mam wrażenie, że od tego momentu, rozwój synka mocno przyspieszył. Zawdzięczamy to remontowi mieszkania.