You are currently viewing Sprężarki o pojemności 50l

Sprężarki o pojemności 50l

Praca w wulkanizacji jest bardzo opłacalna, jednak decydując się na nią należy zainwestować w sprzęt, który spełni wymagania warsztatu. Wielu przedsiębiorców ma problem z wyborem niezawodnej sprężarki. Z własnego doświadczenia wiem, że podczas zakupów decydują się na sprzęt o wysokiej pojemności. Osobiście mógłbym zaproponować inne rozwiązanie.

Sprężarki powietrza o wystarczającej pojemności

sprężarka powietrza 50lIm większy zbiornik powietrza mamy, tym potrzebujemy większego silnika, aby uzyskać ciśnienie. Prowadząc warsztat lepiej zastosować kompresory o nieco mniejszych rozmiarach. Zdecydowanie sprężarka powietrza 50l wystarczy, aby pracować wydajnie, a przy okazji oszczędzić na energii elektrycznej. Nowoczesne sprężarki posiadają liczniki prądu, który pobierają. Dodatkowo sporym atutem jest możliwość samodzielnej kontroli mocy oraz ciśnienia. Często wulkanizatorzy zadają jedno, ważne pytanie; czy pompowanie opony zajmuje dużo więcej czasu, niż sprężarką o większej pojemności? Są to kwestie kilku sekund, dlatego, jeśli nie prowadzisz działalności na skalę przemysłową, nie zauważysz różnicy. Jeśli koniecznie potrzebujesz sprężarki o wysokiej pojemności głównego zbiornika, polecam wybierać kompresory do stu pięćdziesięciu litrów. Pamiętajmy, że sprężarka nie służy tylko do pompowania, można nią malować, piaskować, a nawet wkręcać i wykręcać śruby. Myślę, że sprężarka 50l wytworzy wystarczające do tego ciśnienie.

Skoro można mieć dobry sprzęt za niską cenę, to warto zdecydować się na to. Poprzez długotrwałe prowadzenie działalności gospodarczej zauważysz różnicę w poborze energii elektrycznej, która przełoży się na zmniejszenie rachunków za prąd. Obecnie przedsiębiorcy szukają oszczędności, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się ten krok.