You are currently viewing Skuteczny żel Velodes

Skuteczny żel Velodes

Regularne odkażanie rąk jest szalenie ważne, szczególnie w czasach szalejącej pandemii koronawirusa. To jeden z najskuteczniejszych sposobów w walce z niewidzialnym wrogiem jakim są bakterie czy wirusy, dlatego też każdy powinien mieć pod ręką środek do dezynfekcji.

Jak działają żele odkażające marki Velodes?

velodes żelNa naszych dłoniach każdego dnia znajdują się setki, a nawet tysiące przeróżnych bakterii, a nawet wirusów, które mogą stwarzać poważne zagrożenie dla naszego życia lub zdrowia. Dlatego też tak ważne jest częste mycie rąk wodą z mydłem, ale także skuteczne ich odkażanie. Dłonie można dezynfekować za pomocą różnych środków zawierających czynne substancje odkażające lub po prostu alkohol w odpowiednim stężeniu. Bardzo dobry jakościowo jest Velodes żel do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji dłoni. Jest to produkt, który jest powszechnie wykorzystywany w szpitalach i przychodniach, ze względu na wysoką skuteczność działania. Jak wiadomo, alkohol ma działanie silnie wysuszające skórę, dlatego też w żelu marki Velodes znajdziemy środek nawilżający w postaci gliceryny. W innych produktach tego typu jest stosowany także aloes lub pantenol, które wykazują identyczne działanie nawilżające. Żel ma idealną konsystencję, która nie spływa z dłonie, nie klei się oraz nie pozostawia uczucia mokrych rąk po aplikacji. Możemy go kupić w formie dużych kanistrów pięciolitrowych lub małych butelek z pompką o pojemności trzysta albo pięćset mililitrów, które sprawdzą się w wielu miejscach.

Żeby zapewnić skutecznie zdezynfekowanie dłoni, wystarczy przez kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt sekund intensywnie wcierać żel w dłonie. Jego działanie jest niemalże natychmiastowe, dlatego też jest tak powszechnie stosowany w placówkach medycznych.