You are currently viewing Sklepy z alkomatami

Sklepy z alkomatami

 

Przyszedł dzień w którym powiedziałem dość. Dość niepewności na drodze. Wieczorem relaksuję się przy napojach wyskokowych, a rano chcę spokojnie pojechać do pracy. Mogę to zrealizować tylko dzięki malutkiemu urządzeniu do mierzenia stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, zwanego alkomatem.

Gdzie znaleźć alkomat?

alkomaty sklepAlkomat można znaleźć na Komendzie Policji. Ale to jest miejsce, które wolę omijać. Wprawdzie Policja ma obowiązek udostępnić obywatelowi alkomat, jeśli ten ma wątpliwości co do swojego stanu ale może też nas zmusić do skorzystania z niego w przypadku naszego zatrzymania. Dlatego wpisałem w wyszukiwarkę internetową hasło, alkomaty sklep. Z listy wyników, wyszukałem sklep, który znajduje się najbliżej. Poszedłem, na miejscu sprzedawca udzielił mi szczegółowych informacji na temat produktu i rozpiętości cenowej. Zakupiłem alkomat, który najbardziej odpowiadał moim potrzebom. Mały, poręczny i dokładny. Już nigdy nie będę musiał drżeć na widok radiowozu. Teraz jestem pewny swojej trzeźwości. Zakup takiego urządzenia w sklepie polecam każdemu amatorowi napojów wyskokowych. Sklepów jest dużo, znajdują się prawie w każdym mieście i oferują bardzo duży wybór asortymentu. Jeśli ktoś mieszka w małej miejscowości w której nie ma sklepu stacjonarnego, może skorzystać ze sklepu internetowego. Sieć aż roi się od sprzedawców tego typu asortymentu.

Nie dajmy się złapać Policji, wykażmy się odpowiedzialnością. Bądźmy pewni, że jadąc na rowerze, samochodem, bądź traktorem nie łamiemy prawa. Prócz łamania prawa jest sprawą bezwzględnie ważną, aby pamiętać o bezpieczeństwie. W stanie po spożyciu i pod wpływem nie jesteśmy w stanie w pełni kontrolować sytuacji na drodze, co zagraża życiu i zdrowiu. Naszemu, a co gorsza też innych.