You are currently viewing Salon fryzjerski na czesanie

Salon fryzjerski na czesanie

Ostatnio spotkałam się z dziwną sytuacją. Nie przypuszczałam, że akurat taka przygoda spotka właśnie mnie. No bo o tym już kiedyś słyszałam, ale jakby to powiedzieć,  takie sytuacje były daleko ode mnie. No więc przechodząc do sedna zostałam zaproszona na ślub i wesele. Pewnie ktoś może zadać pytanie- co w tym dziwnego? A to, że ślub będzie miał miejsce 25 grudnia, czyli nie chce być inaczej jak w Boże Narodzenie.

Terminy u fryzjerów w szczególne dni

salon fryzjerski łódźNie byłoby żadnego problemu, bo święta w tym roku dobrze wypadają, na pewno będziemy bawić się do białego rana, ale problemem jest znalezienie w takiej dacie wolnej kosmetyczki czy też fryzjera. O ile z makijażem jakoś sobie poradzę, bo sama na co dzień się maluję, więc coś wymyśle o tyle z fryzjerem mam straszny problem. Otwarty salon fryzjerski Łódź– to miejsce które muszę znaleźć na tą imprezę. Dzwoniłam już do mojej fryzjerki, ale jak się pewnie domyślacie odpowiedziała mi, że w tym dniu ma zamknięte. No i piętnaście salonów fryzjerskich do których dzwoniłam odpowiedziało mi tak samo. No ja się wcale nie dziwię, bo kto chciałby pracować w święta, skoro cały rok pracuje, to chociaż te parę dni chce mieć wolne. No więc z pomocą przyszła mi serdeczna przyjaciółka, która poleciła mi salon fryzjerski w Łodzi, który właśnie znany jest z tego, że w takich okresach jest czynny. No więc dzwonię i umawiam się, co prawda nie zapisałam się na taką godzinę jak chciałam, ale najważniejsze, że w ogóle się zapisałam.

Nie będę ukrywała, że taka sytuacja bardzo mnie zestresowała, jak dzwoniłam po tym salonach to dawno nie miałam. Ale najważniejsze, że ostatecznie mam termin u fryzjerki, która poratuje mnie w ten dzień jakąś ładną fryzurą. Coś muszę jeszcze znaleźć w Internecie, co będzie pasowało do mej kreacji.