You are currently viewing Realizacja oczekiwań kursantów wobec prowadzenia szkoły jazdy

Realizacja oczekiwań kursantów wobec prowadzenia szkoły jazdy

Prowadząc akcje marketingową dla mojej firmy w pewnym momencie zorientowałam się, że warto iść w kierunku oczekiwań klientów. Okazało się, że drugą najliczniejszą grupą są osoby, które pragną wyrobić sobie kolejną kategorię na prawo jazdy.

Forma kursu na prawo jazdy dla osób pracujących 

kurs weekendowy na prawo jazdy krakówJednak im najbardziej chodzi o poszerzanie swoich kwalifikacji w celach zarobkowych. Pragnęli albo uzyskać lepsze stanowisko albo całkowicie zmienić branżę w której byli. To dało mi wiele do myślenia i postanowiłam wprowadzić nowe usługi skierowane dla osób pracujących. Z młodszymi ludźmi, którzy jeszcze chodzili do szkół było o wiele łatwiej jeżeli chodzi o ustalanie terminu spotkania. Niestety gdy ktoś pracował w systemie zmianowym i na dodatek miał rodzinę pojawiał się spory problem. Jednak w takich okolicznościach zaczęliśmy prowadzić kurs weekendowy na prawo jazdy kraków. Instruktorzy, którzy zajmowali się szkoleniami również wyrazili chęć takiej pracy. Oczywiście wszystko było organizowane w ramach indywidualnych możliwości. Na szczęście taka technika z pozyskiwaniu dodatkowych kursantów okazała się bardzo udana. Wiele osób pracujących zauważyło szansę dla siebie w nowej ofercie i zapisywało się na kurs weekendowy. Taka współpraca przynosiła wiele korzyści. Ja jako osoba odpowiadająca za sprawy administracyjne, organizacyjne oraz marketingowe musiałam działać w takich warunkach jakie były.

Jednak tylko baczna obserwacja otoczenia ma szanse na przyniesienie licznych korzyści. Nawet w przypadku szkoły jazdy ważna jest otwartość na drugiego człowieka. Weekendy były czasem gdy często komuś najbardziej pasowała forma spotkań. To dało się zrobić zarówno z teorią jak i praktyką. Byłam zadowolona z dodatkowej formy i miałam nadzieję, że sprawdzi się przez długi czas.