You are currently viewing Profesjonalnie zaprojektowana witryna internetowa

Profesjonalnie zaprojektowana witryna internetowa

 

Moja matka nigdy nie podążała za nowościami technologicznym co nas strasznie od siebie odróżniało. Nie raz namawiałam ją, żeby zareklamowała się w internecie jednak ona uważała, że to było zbędne. Posiadanie własnej strony internetowej w ogóle nie wchodziło w grę. 

Sklep z profesjonalną witryną internetową

projektowanie witryn internetowychKiedy mamie spadły obroty to postanowiłam ratować sytuację. Posiadała sporo sprzętu, który był poszukiwany na rynku, ale poza klientami naszego miasta nikt nie miał pojęcia o jej sklepie. Namówiłam ją w końcu, ażeby zainwestowała w profesjonalną witrynę internetową, co zdecydowanie korzystnie wpłynie na jej biznes. Mama w końcu dała się namówić, ponieważ przedstawiłam jej mnóstwo zalet posiadania takiej witryny. Od razu jak mama się zdecydowała to zadzwoniłam do mojego kolegi, który wykonywał projektowanie witryn internetowych i poprosiłam go o pomoc. Michał pracował w jednej z najlepszych firmy i potrafił profesjonalne wykonać witrynę o każdej tematyce. Z uwagi na fakt, że mama na ten temat nie miała żadnego pojęcia to osobiście ustaliłam wszystko z Michałem. Obiecał stworzyć najlepszą witrynę internetową dla sklepu mamy i zrobił to w przeciągu kilku dni. Kiedy zobaczyłam stronę to byłam pod ogromnym wrażeniem. Wiedziałam, że dzięki temu mama znowu zyska klientów i będzie jej się powodziło. Na efekty nie musiałam długo czekać, ponieważ już po miesiącu sytuacja się diametralnie zmieniła. Mamie przybyło klientów w wszystko dzięki profesjonalnej witrynie internetowej.

Mama była mi wdzięczna za pomoc a ja cieszyłam się, że w końcu zmieniła nastawienie. Gdyby nadal była taka uparta to pewnie nic by na tym nie zyskała. W tych czasach internet odgrywał najważniejszą rolę co na szczęście udało mi się uświadomić mojej mamie.