You are currently viewing Producenci płyt z poliwęglanu

Producenci płyt z poliwęglanu

W branży budowlanej niezwykłą popularność zyskały płyty poliwęglanowe ze względu na właściwości i niezwykłą wytrzymałość. Stanowią idealny materiał do wykonywania zadaszeń i świetlików. Wykorzystywane są również w różnych gałęziach przemysłu. Poliwęglan stanowi idealny materiał pod względem funkcjonalności oraz wytrzymałości.

Polskie tworzywa w przemyśle budowlanym

płyty poliwęglanowe producentJest niezwykle lekki i charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością światła. Na rynku dostępne są płyty poliwęglanowe lite i komorowe. Produkowane są w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach z możliwością indywidualnego formowania. Często używane są zamiennie ze szkłem. Wśród wielu tworzyw sztucznych najczęściej wykorzystywane są komorowe płyty poliwęglanowe producent oferuje szeroką gamę rozmiarów, kolorów oraz form nowoczesnych tworzyw wykorzystywanych w budownictwie i innowacyjnych aranżacjach. Płyty poliwęglanowe lite i komorowe produkowane są na terenie Polski w wielu przedsiębiorstwach produkujących tworzywa sztuczne z przeznaczeniem dla budownictwa i innych gałęzi przemysłu. Firmy zajmują się indywidualnymi zamówieniami i masową produkcją. Szeroka gama tworzyw umożliwia wszechstronne zastosowanie różnego rodzaju płyt. W przypadku indywidualnych zamówień istnieje możliwość wzbogacenia materiału o specjalne powłoki akrylowe wykazujące odporność na promieniowanie ultrafioletowe lub inne czynniki środowiskowe.

Płyty poliwęglanowe są wszechstronnie używane w przemyśle budowlanym. Wykorzystywane są w budynkach przemysłowych i prywatnych. Stanowią alternatywę dla szkła, które mnie wykazuje tak przestronnych właściwości i wytrzymałości. Dzięki swojej elastyczności płyty poliwęglanowe pozwalają na większe możliwości aranżacyjne i swobodne kształtowanie tworzywa.