You are currently viewing Pranie chemiczne garnituru do pracy

Pranie chemiczne garnituru do pracy

Ostatnio będąc w pracy zorientowałem się, że nadszedł już czas, by wyprać mój garnitur. Wiedziałem, że nie mogę go po prostu wrzucić do pralki razem z innymi rzeczami. Rozejrzałem się po Rzeszowie za jakąś dobrą pralnią. Na szczęście szybko udało mi się taką znaleźć.

Czysty garnitur po praniu chemicznym

pralnia chemiczna w RzeszowiePodjechałem tam jeszcze tego samego dnia. Spodziewałem się wysokich cen i przygotowywałem sobie, jak poprowadzić rozmowę w taki sposób, by ewentualnie móc nieco negocjować. Gdy jednak wszedłem do środka szybko zorientowałem się, że moje obawy nie mają podstaw – ceny były bardzo niskie. Zostawiłem garnitur, na który dostałem specjalny kwit. Do odbioru miał być już za dwa dni, pomimo tego, że powiedziałem, że mi się nie śpieszy. Wróciłem w umówionym terminie ciekawy, czy uda im się wyrobić na czas. Okazało się, że każda pralnia chemiczna w Rzeszowie dbała o terminy, z kolei ta nie była żadnym wyjątkiem. Garnitur lśnił i błyszczał, wyglądał jakby był nowy, prosto ze sklepu. Podziękowałem i zapłaciłem – w pamięci zanotowałem sobie adres tego miejsca, by w przyszłości wracać tylko tam. Faktycznie nie czułem potrzeby by szukać czegokolwiek innego. Odwiedzałem to miejsce regularnie – raz oddałem do czyszczenia płaszcz, raz eleganckie, materiałowe spodnie. Za każdym razem byłem zadowolony – nie tylko ceny były niskie, ale i rzeczy które dostawałem z powrotem aż błyszczały. Przywykłem już do tego, że ludzie pytali mnie o to, czy są nowe. W odpowiedzi po prostu podawałem nazwę pralni chemicznej.

Warto jest znaleźć pralnię, której będziemy mogli zaufać. Dlatego właśnie polecam tę firmę każdemu mojemu znajomemu i członkowi rodziny. Nie muszę zresztą tego robić – moje błyszczące z czystości ubrania były dla nich wystarczającą reklamą.