You are currently viewing Praktyczne komputery stacjonarne

Praktyczne komputery stacjonarne

Komputery są urządzeniami tak bardzo popularnymi, że obecnie każdy posiada w swoim domu przynajmniej jedną sztukę. Niektórzy posiadają komputery stacjonarne a oprócz nich mają również laptopy czy tablety. Generalnie jest tak, że każdy z nas otacza się różnymi urządzeniami elektronicznymi. Nie ma w tym niczego dziwnego bowiem w znacznym stopniu ułatwiają nam one życie.

Nowoczesne komputery PC

komputer all in one lenovoPo pojawieniu się w sprzedaży laptopów wiele osób wróżyło rychły koniec ery komputerów stacjonarnych. Jak widać bardzo się mylono bowiem komputery stacjonarne wciąż służą człowiekowi i są stale ulepszane. Dziś chciałbym napisać kilka słów na temat jednego z takich urządzeń a jest nim komputer all in one Lenovo. Osoby posługujące się angielskim już zapewne wiedzą jaki to typ komputera. Dla pozostałej grupy powiem, że jest to komputer stacjonarny połączony w jedno z monitorem. Po części ten typ komputera porównać można do laptopa. Różnica polega jedynie na tym, że w komputerach all in one nie ma wbudowanej baterii. W związku z tym nie jest to komputer, który możemy zabrać w plener bowiem potrzebuje on prądu sieciowego. Komputery all in one świetnie spisują się w biurach. Osobiście pracując jako technik w jednym z urzędów miałem styczność z tymi komputerami i mogę zagwarantować, że są to urządzenia bezawaryjne. Matryca w tych komputerach ma wielkość 19 cali i wyróżnia się bardzo dobrą jakością wyświetlanych kolorów.

Ogólnie rzecz biorąc komputer all in one sprawdzi się świetnie do prac biurowych. Posiada on wbudowaną kartę graficzną, która jest zintegrowana z płytą główną. W związku z tym nie zaleca się grania w wymagające gry na tym komputerze. Niemniej jednak stosowanie takich komputerów do prac biurowych to jest zdecydowanie strzał w dziesiątkę.