You are currently viewing Potrzebowałam fotografa dziecięcego

Potrzebowałam fotografa dziecięcego

 

Niedługo zbliżały się pierwsze urodziny mojego synka. Postanowiliśmy z mężem jakoś uczcić ten dzień. Doszliśmy z mężem do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie uczcić ten dzień sesją zdjęciową. Przyznałam, że to bardzo dobry pomysł. Teraz musieliśmy jeszcze tylko znaleźć fotografa, który wykonałby dla nas odpowiednie zdjęcia z okazji urodzin.

Kto w Bydgoszczy zajmuje się fotografią dziecięcą?

fotografia dziecięca bydgoszczZależało nam na tym, aby znaleźć odpowiedniego i renomowanego fotografa dziecięcego. Robienie zdjęć dzieciom jest bardzo trudną sztuką, dlatego wiedzieliśmy, że nie każdy fotograf wykonuje dziecięce sesje zdjęciowe. Chcieliśmy znaleźć kogoś kto ma doświadczenie w wykonywaniu takiej fotografii. Poszukiwania odpowiedniego fotografa rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: niezawodny fotograf Bydgoszcz sesja rodzinna, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć fotografa, który specjalizował się w fotografii dziecięcej. Na jego stronie internetowej, mogliśmy zobaczyć przykładowe, wykonane przez niego zdjęcia. Muszę przyznać, że niektóre ze zdjęć były naprawdę imponujące. Ten fotograf wykonywał dziecięce sesje zdjęciowe nie tylko w studio fotograficznym, ale także w plenerze. W dodatku miał bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi, co bardzo nam się spodobało. Od razu zdecydowaliśmy się nawiązać z nim współpracę.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Wybrany przez nas fotograf wykonał bardzo profesjonalne i fachowe zdjęcia fotografii dziecięcej, które okazały się dla nas świetną pamiątką. Jego zdjęcia były bardzo ładnie wykonane i dopracowane w każdym calu. Fotograf wywołał dla nas kilka zdjęć, a pozostałe dostaliśmy w formie profesjonalnej foto książki dostępnej na cyfrowym nośniku pamięci.