You are currently viewing Poszukiwania świec sojowych

Poszukiwania świec sojowych

Bardzo lubię świece zapachowe. Uważam, że ich aromaty są naprawdę piękne, a w dodatku potrafią utrzymywać się w pomieszczeniu nawet kilka godzin po zgaszeniu świecy, przez co działają, jak odświeżacze powietrza. Moja koleżanka, która się o tym dowiedziała, podpowiedziała mi, żebym zainteresowała się świecami sojowymi. Przyznam szczerze, że wcześniej o takich nie słyszałam.

Kupno świecy sojowej w słoiku

świece sojowe w słoikuDowiedziałam się od niej, że świece sojowe mają wiele zalet. Przede wszystkim są ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego. W swoim składzie nie zawierają ołowiu, który uwalnia się ze „zwykłych” świec w wyniku procesu spalania. Dzięki temu świece sojowe można palić nawet w pomieszczeniach w których przebywają dzieci, alergicy oraz zwierzęta domowe. Dodatkowo są one wydajniejsze i palą się wolniej. Dzięki temu świeca sojowa wystarcza na dłużej. Zdecydowałam się zakupić taką świecę i zobaczyć, czy faktycznie świece sojowe są tak wysokojakościowe, jak twierdziła koleżanka. Udałam się do sklepu z tego typu artykułami, gdzie bez problemu dostałam bardzo ładne świece sojowe w słoiku. Muszę przyznać, że bardzo zaskoczył mnie wybór różnych zapachów. Świece były dostępne w naprawdę wielu wariantach zapachowych. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że są one wykonane z pełni naturalnych składników oraz aromatów.

Zdecydowałam się zakupić od razu kilka sztuk o zapachach kwiatowo – owocowych. Były one dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie, co od razu mi się spodobało. Jedną z zakupionych świec zapaliłam jeszcze tego samego dnia. Faktycznie jej aromat był bardzo delikatny, ale wyraźnie unosił się w powietrzu. Najważniejsze było dla mnie to, że słoik w którym zatopiona była świeca, można było w przyszłości po jej wypaleniu ponownie wykorzystać.