You are currently viewing Niezapomniany morski urlop

Niezapomniany morski urlop

Wynajmowanie jachtów stało się ostatnio bardzo modne z czego bardzo chętnie korzystają turyści w różnych zakątkach świata. Przykładem może być Morze Adriatyckie u wybrzeży Chorwacji, gdzie można znaleźć bardzo dużą liczbę turystów z różnych części świata.

Czartery jachtów w Chorwacji

prosty czarter jachtu - chorwacjaDodatkowo w Chorwacji funkcjonuje naprawdę dużo firm czarterowych, które oferują  prosty czarter jachtu – chorwacja. I to wszystko jest możliwe w najlepszych cenach! Za stosunkowo niewielkie pieniądze można wynająć łodzie żaglowe, jachty motorowe, jachty motorowo-żaglowe, gulety, a nawet luksusowe jachty i katamarany! Żegluga u wybrzeży Chorwacji to gwarantowana fantastyczna pogoda, piękne widoki, krystalicznie czysta turkusowa woda, wspaniałe słońce, liczne wyspy, a także wiele atrakcji w każdym porcie zarówno na wielu wyspach, jak i na lądzie. Przybijając do brzegu można zwiedzać klimatyczne miasteczka z wieloma zabytkami pamiętającymi średniowiecze, a nawet czasy starożytne, można odwiedzać targi rybne, a także kosztować doskonałej kuchni regionalnej. To też okazja by poznać miejscową kulturę, historię, legendy i obyczaje. A w trakcie rejsu można świetnie wypocząć, wyciszyć się, odetchnąć od zgiełku miast i wszechobecnego hałasu, pooddychać świeżym powietrzem, a także nacieszyć się urokami przyrody. Jest to także okazja by realizować swoje pasje – malować, fotografować, poznawać nieznane miejsca.

Dlatego warto zrezygnować z tradycyjnych form wypoczynku wakacyjnego w popularnych, zatłoczonych miejscowościach turystycznych i wybrać się we wspaniałą przygodę – rejs w Chorwacji. A jeśli ktoś marzy o rejsie, ale nie ma umiejętności żeglarskich to może spełnić swoje marzenie decydując się na rejs z obsługą, która zapewni bezpieczeństwo i udany rejs.