You are currently viewing Najlepsze zamykanie naczynek

Najlepsze zamykanie naczynek

Nigdy nie miałam zbytnio problemów z moją skórą, poza trądzikiem, który ujawnił mi się w okresie dojrzewania. Od tej pory czasami, w zależności od cyklu hormonalnego, pojawiają mi się czasami wypryski. Jednak ostatnio, z moją skórą zaczęło dziać się coś niedobrego, czego nie mogłam powstrzymać.

Zamykamy naczynka laserowo

laserowe zamykanie naczynek - LublinNa początku pojawiło mi się jedno pęknięte naczynko na nosie. Myślałam, ze się zadrapałam, bo wyglądało to jak taka kreska jakby mnie kot zarysował pazurkiem. Jednak to nie schodziło i za jakiś czas pojawiło mi się kolejne naczynko, tylko na policzku. W bardzo krótkim czasie na mojej twarzy było już kilka okropnych naczynek i dopiero wtedy dowiedziałam się co to jest, ponieważ poszłam z tym do dermatologa. Niezwłocznie zapisałam się więc na laserowe zamykanie naczynek – Lublin, ponieważ usłyszałam od dermatologa, że to jedyny skuteczny sposób na walkę z naczynkami. Nic innego nie będzie tak skuteczne i żaden krem się w tym przypadku nie sprawdzi, kiedy naczynka już są. Kremami to mogę najwyżej wzmacniać naczynia, żeby nie popękały kolejne. I tak wybrałam się do salonu, gdzie kosmetyczki były wyposażone w specjalny laser służący do zamykania naczynek. Nie miałam pojęcia, jak to wygląda i już zaczęłam się obawiać, że będą mi to nacinać i zaraz skojarzyłam to z bólem i zaczęłam panikować. okazało się, że niepotrzebnie, ponieważ nic inwazyjnego w tym zabiegu nie było. Po prostu trzeba było nakierować laserem na zmianę i go uruchomić.

Przyznam, że trochę panikowałam, jednak w ostateczności wszystko dobrze się skończyło. Moje naczynka natychmiast się spoiły i skóra już nie jest pełna tych paskudnych czerwonych znaków. Mogę już spokojnie chodzić bez makijażu, bo wcześniej, jak miałam naczynka, to bardzo się ich wstydziłam.