You are currently viewing Mój ulubiony rodzaj zdjęć

Mój ulubiony rodzaj zdjęć

Myślę, że większość z nas lubi robić zdjęcia. Ja nie jestem wyjątkiem i bardzo często robię zdjęcia sobie oraz przyjaciołom i temu co mnie otacza. Najlepsze zdjęcia wywołuję i wkładam do albumów albo umieszczam na ścianie w swoim pokoju. Szczególnie te zdjęcia z moimi najbliższymi można zobaczyć umieszczone w różnych miejscach w pokoju.

Kwadratowe zdjęcia lubię za ich unikalność

wywoływanie zdjęć kwadratowychBardzo lubię zdjęcia kwadratowe i ostatnio właściwie tylko takie zdjęcia wywołuję. Przyznam szczerze, że bardzo cieszę się, że możliwe jest teraz wywoływanie zdjęć kwadratowych, które moim zdaniem bardzo fajnie się prezentują i są o wiele ładniejsze i bardziej poręczne niż typowe zdjęcia, chociażby w formacie 10×15. Kwadratowe zdjęcia stały się popularne już kilka lat temu, głównie za sprawą różnych mediów społecznościowych, gdzie dodaje się zdjęcia właśnie o takim formacie. Jednak wtedy nie można jeszcze było takich zdjęć wywoływać. Teraz można i to naprawdę w różny sposób – dodając różnokolorowe ramki, o różnych grubościach, albo decydując się na zdjęcia bez ramki. Mnie podobają się ramki nadające zdjęciom wyglądu podobnego do odbitek jakie otrzymujemy przy pomocy polaroida. Często takie zdjęcia dodatkowo jeszcze ozdabiam np. napisami. Moim zdaniem takie zdjęcia prezentują się najlepiej i to zarówno w albumach ze zdjęciami, jak i jako ozdoby w pokoju, np. na ścianie.

Wywoływanie zdjęć kwadratowych jest bardzo proste, chociaż czasami można mieć lekki problem z tym by odpowiednio zdjęcie wykadrować. Ale zamawiając takie odbitki przez Internet zawsze na stronie można każde zdjęcie można wykadrować a także np. zmienić kolor zdjęcia na czarno-biały. Dlatego też często wywołuję odbitki kwadratowe nawet jeżeli zdjęcia robione były w standardowym formacie.