You are currently viewing Mój bukiet ślubny

Mój bukiet ślubny

Mój ślub był oczywiście dla mnie bardzo ważnym wydarzeniem, którego z pewnością nigdy nie zapomnę. Jak każda kobieta chciałam by ten dzień był idealny. Również to jak wyglądałam, moja suknia czy nawet bukiet musiały stanowić idealną całość i być po prostu ładne. Wybór odpowiedniego bukietu zajął mi sporo czasu, mimo, że doradzała mi mama i siostra.

Mój bukiet ślubny był w odcieniach różu

bukiety ślubne we WrocławiuNa początku zupełnie nie wiedziałam czego właściwie oczekuję po moim bukiecie ślubnym i jak konkretnie powinien wyglądać. Generalnie, bukiety ślubne we Wrocławiu są dość drogie i to w większości kwiaciarni. Zresztą, właściwie to nie kierowałam się przy wyborze bukietu ceną. Po prostu poszłam do najlepszej, bardzo polecanej kwiaciarni we Wrocławiu. Kiedy poszłam po raz pierwszy do tej kwiaciarni nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jest tak dużo rodzajów bukietów ślubnych. Kiedy ekspedientka zapytała mnie czy bardziej podoba mi się bukiet typu kula lub wachlarz to szczerze nie miałam pojęcia o co w ogóle jej chodzi. Na szczęście w kwiaciarni tej pracują naprawdę fachowcy więc obsługująca mnie dziewczyna naprawdę poświęciła sporo czasu by pokazać mi różne opcje i inspiracje. Podobało mi się to, że dużo mi tłumaczyła ale też słuchała moich uwag o ile jakieś miałam. Mimo to i tak ciężko było mi się zdecydować na konkretnie kwiaty. Ostatecznie wybrałam bukiet kulę utrzymany w bardzo różnych odcieniach różu – od bardzo jasnych pastelowych kwiatów, po nawet bordowe akcenty.

Mój bukiet ślubny był po prostu przepiękny. Słyszałam, że niektóre z panien młodych dobierają odpowiedni kształt bukietu do tego jaką mają budowę ciała. Przeczytałam, że bukiet kula nie powinien do mnie pasować, ale ja się zupełnie tym nie przejmowałam bo kwiaty, które wybrałyśmy i to jak bukiet został ułożony było po prostu idealne.