You are currently viewing Łatwość odczytu z profesjonalnymi analizatorami sieci

Łatwość odczytu z profesjonalnymi analizatorami sieci

Dzięki profesjonalnym analizatorom sieci, monitorowanie stanu przesyłanej energii elektrycznej jest dużo łatwiejsze. Pozwala to zakładom przemysłowym i firmom obsługującym szeregi maszyn na sprawdzanie czy energia, za którą płacą zgadza się z tą, która jest przesyłana, bez potrzeby sprawdzania starodawnych liczników.

Nowoczesność profesjonalnych analizatorów sieci

profesjonalne analizatory sieciKażda firma, zakład czy miejsce użyteczności publicznej wymaga przepływu dużej ilości wysokiej jakości energii elektrycznej, niezbędnej do zasilania. Aby być pewnym, że parametry przesyłanej sieci są zgodne z tą, za którą płacą, montowane są profesjonalne analizatory sieci. Są to urządzenia niezwykle proste w obsłudze i odczycie, przez co zdegradowały staromodne liczniki, których odczyt nie zawsze był w pełni jasny i przejrzysty. Dzięki możliwości podłączenia analizatora on-line, można nim sterować za pomocą komputera i w ten sposób zbierać oraz zapisywać dane. Funkcje jakie posiada, to między innymi pomiar napięć, prądów, analizy mocy oraz zasilania. Sprawdzać można również pomiary sieci energetycznych w układach zarówno symetrycznych, jak i niesymetrycznych. Szczelna obudowa analizatora ochroni przed niekorzystnymi warunkami otoczenia a czytelny wyświetlacz ułatwi jego obsługę. Jest to urządzenie doskonałe dla każdej firmy oraz zakładu posiadającego mnóstwo urządzeń elektronicznych, gdzie trzeba sprawdzać stan przesyłanej energii.

Wśród zalet korzystania z profesjonalnego analizatora sieci, najbardziej wyróżnia się prostota obsługi, zapewniona dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i intuicyjnemu menu. Solidna obudowa oraz mnogość funkcji pomiarów sprawiają, że jest to urządzenie doskonale nadające się do każdego miejsca, gdzie wymagany jest monitoring jakości sieci.