You are currently viewing Kontener przeznaczony do handlu

Kontener przeznaczony do handlu

Mała gastronomia nie wymaga posiadania dużej powierzchni do prowadzenia sprzedaży, dlatego może swoją działalność prowadzić w kontenerze. Każdy przedsiębiorca chce obniżać koszty działalności, a na lokalu można zyskać najwięcej.

Kontener handlowy dopasowany do potrzeb

kontenery handloweSklep internetowy nie wymaga wynajmowania lokalu, bo najczęściej jego działalność jest prowadzona w miejscu zamieszkania właściciela do momentu kiedy nie rozrośnie się do rozmiarów giganta w sprzedaży. Sklepy stacjonarne potrzebują mieć powierzchnię sprzedażową i to one ponoszą największe koszty z tytułu wynajmu. Chcąc zaoszczędzić, możemy wybrać kontenery handlowe, które są budowane z płyt warstwowych. W porównaniu z budynkiem, to dość lekka konstrukcja, ale wytrzymała. Kontener jest dużo tańszy w utrzymaniu i najczęściej posiada energooszczędne ogrzewanie. Producent wykonuje na zamówienie odpowiednie wymiary płyt i gotowe ściany dostarcza na miejsce budowy, gdzie pracownicy w ciągu kilku dni są w stanie złożyć kontener łącznie z wprawieniem okien i drzwi. Ponieważ kontenery są ocieplone, to możemy w nich prowadzić działalność przez cały rok. Doskonale się nadają na otworzenie sklepu z odzieżą, punktu usługowego, czy salonu kosmetycznego. O ile w kwestii wyglądu zewnętrznego klient może mieć określony wybór., to już w kwestii wnętrza konteneru może go dowolnie kształtować jeszcze na etapie projektu. Kontenery mogą mieć jedno, duże pomieszczenie, albo kilka mniejszych. Istnieje także możliwość podłączenia klimatyzacji.

Dopasowany do potrzeb danej działalności kontener, może być doskonałą wizytówką, gdyż mają one bardzo nowoczesny styl wykonania. Ceny kontenerów zaczynają się od około siedmiu tysięcy złotych i mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.