You are currently viewing Keratynowe prostowanie włosów w Warszawie

Keratynowe prostowanie włosów w Warszawie

Włosy codziennie poddawane są przeróżnym zabiegom. Najczęściej działają na nie naprawdę bardzo wysokie temperatury. Wiadomo, że z czasem takie włosy narażone są na wyraźne zniszczenia ich struktury i wtedy trzeba zastosować nadzwyczajne środki, które je zregenerują. 

Praga Południe – prostowanie włosów keratyną 

keratynowe prostowanie włosów na Pradze-PołudnieNiejedna z nas marzy o pięknych, grubych i prostych włosach. Niestety często włosy zmęczone nadmiernym suszeniem czy innymi zabiegami tracą swój dawny blask. Zwykłe prostowanie nie jest w stanie w pewnym momencie dać nam zadowalających nas efektów. Włosy stają się matowe, a połamane końcówki coraz bardziej widoczne. W takim momencie idealne będzie poddanie się zabiegowi keratynowego prostowania włosów. Jest to zabieg obecnie wyjątkowo popularny i coraz częściej sięgamy po takie rozwiązanie dla naszych włosów. Jego wykonanie polega na potraktowaniu włosów pewną dawką keratyny, która pod wpływem ciepła uwalnia do włosów swoje właściwości. Włosy stają się nawilżone, a dodatkowo dostajemy piękne i proste włosy. Efekt prostowania jednak stopniowo zanika. Musimy pamiętać o tym, że włosy po takim zabieg potrzebują wyjątkowej pielęgnacji. Aby jak najdłużej cieszyć się tym, że stały się proste lepiej jest przez pewien czas unikać szamponów, które w swoim składzie bardzo wysoko mają na przykład wszelkiego rodzaju silikony. Jeśli decydujemy się na keratynowe prostowanie włosów na Pradze-Południe znajdziemy wiele salonów fryzjerskich oferujących taką usługę. Wystarczy tylko zrobić małe rozeznanie i znaleźć salon dla siebie. 

Po samym zabiegu będziemy bardzo zadowolone z efektów, a dzięki odpowiedniej pielęgnacji tymi efektami będziemy cieszyć się bardzo długo. Piękne i zadbane włosy to najlepszy atrybut kobiety. Żadna z nas nie będzie żałować pieniędzy wydanych w taki sposób.