You are currently viewing Jakie prace powinniśmy wykonać przedramię wiosną?

Jakie prace powinniśmy wykonać przedramię wiosną?

Wiosna jest okresem, w którym wykonujemy porządki w naszym domu, ale również jest to świetny okres, aby zadbać o bramę automatyczną. Podczas użytkowania bramy zimą wszystkie elementy automatyki narażone na śnieg oraz mróz i dlatego marzec jest najlepszą porą, aby sprawdzić, jaki jest stan bramy automatycznej.

W czym pomoże nam serwis bram automatycznych?

serwis bram automatycznych PiasecznoMożemy na początek samodzielnie sprawdzić konstrukcję bramy i zobaczyć czy nie powstały tam jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, które mogłyby mieć wpływ na złe funkcjonowanie napędu oraz blokady ruchu skrzydeł bramy. Samodzielnie możemy również sprawdzić wózki jezdne oraz rolki bramy przesuwnej. Wystarczy podczas użytkowania sprawdzić, czy nie piszczą, a także czy nie stawiają dużego oporu. Jeżeli zauważymy jakiekolwiek nieprawidłowości, to będziemy musieli wezwać profesjonalny serwis bram automatycznych Piaseczno jest miejscowością, w której znajdziemy wielu specjalistów od bram automatycznych, którzy pomogą nam odpowiednio zabezpieczyć bramy przed nadchodzącą zimą. Doświadczeni specjaliści od bramy sprawdzą również prowadnice bramy oraz profil jezdny, ponieważ elementy te nie mogą zostać zanieczyszczone, a czasami zalegają tam różnego rodzaju mokre liście oraz piach i kamyki. W bramie automatycznej musi być również dobrze widoczna lampa ostrzegawcza, ponieważ taka informacja postrzega wszystkie osoby, że brama automatyczna jest w użytkowaniu.

Możemy również samodzielnie sprawdzić działanie siłowników i w razie jakichkolwiek wątpliwości powinniśmy nazwać instalatora bramy, który montował napęd, aby dokonał odpowiednich poprawek oraz regulacji. Nigdy nie powinniśmy sami przystępować do naprawy bramy automatycznej, ponieważ wtedy serwis nie będzie chciał to wykonać odpowiednich napraw w bramie.