You are currently viewing Jaką etykietą ozdobić wódkę weselną?

Jaką etykietą ozdobić wódkę weselną?

Każda panna młoda dba o najmniejsze detale, aby ten wyjątkowy dzień był jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Obok wyboru sukni, garnituru są też dekoracje. Winietki, dekoracja kieliszków pary młodej czy etykiety na wódkę weselną również muszą pasować do motywu przewodniego ślubu i tworzyć jedną, wyjątkową całość.

Dekorowanie wódki weselnej

etykiety na wódkę weselnąW zależności od preferencji, etykiety na alkohol mogą mieć różną formę. Są takie, które mocowane są na sznureczku lub atłasowej wstążce i wtedy zawieszane na szyjce alkoholu. Mogą być też takie, które na wewnętrznej stronie mają klej i można je przykleić bezpośrednio na wódkę. Każda z etykiet zawiera tekst zależny od tego co para młoda wybierze. Znajduje się tam często data i imiona nowożeńców, może być tylko w takiej formie, albo z dodatkowym napisem „Dziękujemy”. Jednak coraz częściej znajdują się zabawne teksty nawiązujące to wznoszenia toastów za zdrowie młodej pary. „Czyś stary, czyś młody, kieliszek swój chwyć, za młodą parę czas toast pić” czy „Wódka weselna na stoły podana, bawmy się wspaniale do białego rana” to przykładowe teksty jakie mogą się znaleźć. Etykiety na wódkę weselną mają zazwyczaj barwy takie jak kolor i motyw przewodni całej uroczystości. Na rynku można też znaleźć etykiety drukowane, odnoszące się do znanych marek, czy produktów, gdzie tekst w śmieszny sposób dopasowany jest do okazji. Kto z nas nie chciał by się napić: wódki bueno, czy takiej która gasi pragnienie.

Etykiety są ozdobą, które przykuwają uwagę, a mogą także często bawić. Na rynku obecnie jest wiele form. Każda etykieta na alkohol jaka by nie była wybrana pokazuje, jak dużo pracy w dekoracje włożyła para młoda, dbając by ten dzień był naprawdę szczególny i wyjątkowy, a gościom zapadł na długo w pamięci.