You are currently viewing Jak poprawić wygląd klatki piersiowej

Jak poprawić wygląd klatki piersiowej

W momencie, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży byłam bardzo szczęśliwa. Razem z mężem nie planowaliśmy tak szybkiego powiększenia rodziny, jednak bardzo cieszyliśmy się z takiego obrotu spraw. Szybko udałam się do lekarza na wszelkie badania. 

Niezbędna była chirurgia klatki piersiowej

chirurgia klatki piersiowej bydgoszczCały czas podekscytowana chodziłam na różnego rodzaju badania i USG aby tylko zobaczyć dziecko i dowiedzieć się, czy wszystko dobrze. Pewnego razu, kiedy dowiedziałam się, że będę miała syna lekarz miał mi do przekazania jeszcze jedną informację. Na początku zrobiło mi się strasznie gorąco i nie wiedziałam co mam zrobić. Okazało się bowiem, że w okolicach klatki piersiowej jest coś nie tak. Jest ona lekko wypukła przez co wyglądała inaczej. Na początku bałam się, że to poważna wada serca, jednak lekarz uspokoił mnie, że to coś o wiele mniej poważnego. Kolejne badania płodu wykazały, że są drobne problemy z przeponą. Jest ona większa od ciałka, dlatego też niezbędny będzie zabieg. Powiedział mi, gdzie odbywa się chirurgia klatki piersiowej bydgoszcz jak również pozyskałam informację w jakim wieku mogę zrobić dziecku taką operację. Byłam wdzięczna, że zostałam w tej klinice otoczona tak wspaniałą opieką w tym stresującym dla mnie i dla mojego męża czasie. Kiedy nasz synek przyszedł na świat faktycznie było trochę widać, że ślad od przepony wystaje z tego maleńkiego ciałka, ale byliśmy spokojni, że chirurgiczny zabieg klatki piersiowej odbędzie się i wszystko będzie dobrze.

W Bydgoszczy trafiliśmy na prawdziwych specjalistów, którzy szybko i konkretnie opisali nam problem jak również to, co będzie działo się z naszym synem. Był otoczony prawdziwą troską i opieką ze strony lekarzy. Mały ma już cztery lata i wszystko jest w jak najlepszym porządku.