You are currently viewing Ile kosztuje transport do Belgii?

Ile kosztuje transport do Belgii?

Belgia to kraj, który Polacy odwiedzają bardzo często. Jeżeli robią to na własną rękę, najczęściej wybierają połączenia autokarowe, ale zapewne tylko dlatego, że nie wiedzą o alternatywach, dla tego środka transportu lub są do tego po prostu przyzwyczajeni. 

Usługi przewozowe na trasie Polska – Belgia 

przewozy osób do belgiiTransport autokarowy ma alternatywę. Są nią busy prywatnych przewoźników. To zupełnie nowy sposób spojrzenia na transport na najwyższym poziomie. Ponieważ przewoźnik dysponuje całkowicie nową flotą busów od najlepszych producentów niemieckich i francuskich. Busy są bardzo dobrze wyposażone. Mamy tu na myśli duże, wygodne siedzenia, które możemy rozłożyć, w razie gdybyśmy chcieli się przespać lub zrelaksować, podstawki na napoje i coś do czytania. Busy mają też możliwość skorzystania z bezprzewodowego internetu, dzięki czemu przez cały czas drogi możemy oglądać ulubione seriale, grać lub zająć się czytaniem. Przy każdym siedzeniu zainstalowana jest również lampka, która jest bardzo pomocna, przy podróżowaniu późnym wieczorem i nocą. Przewozy osób do Belgii są w codziennym rozkładzie tego przewoźnika, dzięki czemu łatwiej zdecydować się na spontaniczną podróż. Kolejną kwestią, na plus dla firmy przewozowej tego typu, jest fakt, że przejazd jest tańszy niemal o połowę od standardowego przewozu autokarem. To szczególnie ważne dla osób młodych, które często wyruszają w swoje pierwsze, wakacyjne podróże. Dzięki niskiej cenie biletu na busa, mogą oszczędzić pieniądze na zakwaterowanie i wyżywienie. 

Przewóz osób do Belgii zrobił się dzięki busom znacznie prostszy i bardziej oczywisty. W takim rodzaju samochodu mieści się zaledwie czterdzieści osób, natomiast do autokaru zmieści się prawie trzy razy tyle. Kameralne warunki znacznie poprawiają komfort przejazdu.