Hokery podstawą wyposażenia barów

Jeżeli masz w planie zainwestowanie we własny bar, to oprócz jego zaopatrzenia w alkohol, będziesz musiał dobrać również odpowiednie wyposażenie oraz jego wystrój. Dobrze dobrane wnętrze, może pozornie zwykłe miejsce, zamienić w to wyjątkowe i modne. Skupimy się dzisiaj na wyposażeniu, a konkretnie hokerach, które są niezbędnikiem każdego nocnego i nie tylko, lokalu.

Niezbędnikiem każdego baru jest krzesło – hoker

krzesła hokeryWybór jaki mamy na rynku, może przyprawić o zawrót głowy. Mamy setki modeli i dziesiątki producentów. Ich oferta jest niezwykle zróżnicowana. Od tych stylizowanych na modele retro, do designerskich, niczym z filmu o barze przyszłości. Przy wyborze warto zwrócić uwagę czy krzesła hokery, mają regulowaną wysokość, co umożliwi ich dopasowanie do nawet bardzo wysokiego baru, a także czy są wyposażone w gumę, która pozwoli na stabilne i bezpieczne osadzenie fotela. Mogą być wykonane z różnych materiałów: drewna, metalu, tworzyw sztucznych. Możemy kupić krzesło – hoker z oparciem lub bez, z podparciem na nogi, czy wieszakiem na torebkę lub kurtkę. Ceny foteli barowych różnią się w zależności od producenta, ale średnia cena jaką trzeba zapłacić za dobry produkt to nie mniej niż pięćset złotych, ale nie więcej niż tysiąc. Zawsze tez możemy się posiłkować ofertą outletową, a ta wśród hokerów – krzeseł, jest naprawdę bogata. Mebel musi być wygodny i odporny na wszelkie zalania, dlatego należy wybrać materiał, który będzie syntetyczny, jak na przykład tzw. skóra ekologiczna.

Hokery to absolutny symbol każdego baru, który jest przecież najbardziej wyeksponowanym miejscem lokalu. Dobierając odpowiedni design, spróbujmy żeby zagrał kolorystycznie z wnętrzem, co podniesie atrakcyjność wystroju, jako całości. Bez względu na wszystko unikajmy tanich, chińskich podróbek foteli, gdyż materiały i części z jakich są składane, szybko ulegają zniszczeniu przez co stanowią zagrożenie dla klienta.