You are currently viewing Grill Weber urodzinowym prezentem

Grill Weber urodzinowym prezentem

 

W tym roku mój mąż dostał ode mnie naprawdę wyjątkowy prezent. Mąż jest wielkim fanem grillowania i generalnie gotowania. Od zawsze marzył o tym by w naszym podwórku znajdował się duży, profesjonalny grill. W końcu spełniłam jego marzenie i zabrałam go na dwa dni przed jego urodzinami do sklepu by mógł wybrać grill jaki mu się podoba.

Grill Weber Performer to bardzo dobry sprzęt

grill weber performer na kółkachZawsze uważałam, że kupno tak dużego grilla będzie tylko niepotrzebnym wydatkiem. I to do tego bardzo dużym wydatkiem, bo grille jakie podobały się mojemu mężowi to nie jest sprzęt za kilkadziesiąt złotych, który można dostać w supermarkecie. Ale mimo wszystko decyzja o kupnie tego grilla w prezencie była bardzo dobra. Mój mąż w czasie wyprawy do sklepu cieszył się niesamowicie i był bardzo podekscytowany. Grill jaki chciał kupić mąż był to grill Weber Performer na kółkach, a więc bardzo profesjonalny grill. Choć nie znam się za bardzo na grillach to już po samych wyglądzie i po tym jak solidnie został on wykonany widać jest, że to porządny sprzęt. Ma on wiele różnych udogodnień między innymi wbudowany termometr w pokrywie i ruszcie, wieszak na akcesoria czy blokowane kółka. Bardzo podoba mi się to, że blat jest odporny na temperaturę. Na grill sklep udzielił nam gwarancji na 10 lat o bardzo mnie ucieszyło, bo jednak nie był to tani sprzęt. Choć nie wygląda na to by miało cokolwiek się z nim stać w najbliższym czasie to lepiej mieć jakieś zabezpieczenie.

Wypad na zakupy był naprawdę udany. Spędziliśmy naprawdę miły dzień, ponieważ kupno grilla uczciliśmy potem kolacją. Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z tego jaki prezent sprawiłam swojego mężowi, mimo, że buł to drogi prezent. Właściwie grill całkiem się nam przydaje i jedzenie na nim przygotowywane jest naprawdę smaczne.