You are currently viewing Fachowiec sprawnie naprawił klimatyzację

Fachowiec sprawnie naprawił klimatyzację

Pracuję w biurze na stanowisku asystentki zarządu. Bardzo dobrze sobie radze w życiu zawodowym. Mam dobrą pracę, dobrze zarabiam, rozwijam się i jestem z tego zadowolona. Gorzej mi idzie jeśli chodzi o życie osobiste. Nie mam szczęścia w miłości. Póki co na razie nie poznałam nikogo ciekawego z kim chciałabym się spotykać.

Klimatyzacja w dzisiejszych czasach jest ważna

klimatyzacja - usługi we wrocławiuW pracy dzisiaj miałam małą awarię. Zepsuła się u mnie w biurze klimatyzacja i było strasznie gorąco. Poprosiłam Małgosię aby zamówiła serwis bo niestety klimatyzacja musiała na jutro być sprawna. Miałam bardzo ważne zebranie i nie wyobrażam sobie kilka osób w pokoju, w którym klimatyzacja nie działa. Małgosia podesłała do mnie bardzo przystojnego pana. Widziałam, że na mnie spoglądał i chciał zagadać ale się wstydził. Postanowiłam zaproponować mu coś do picia. Po mojej propozycji chłopak się rozgadał. Byłam zadowolona bo wpadł mi w oko. Jak się okazało mamy kilku wspólnych znajomych bo Michał mieszka na osiedlu blisko centrum. Mam tam sporo znajomych ze studiów. Świat jest mały jak się okazało. Klimatyzacja – usługi we Wrocławiu została bardzo sprawnie przez Michała naprawiona. Na sam koniec przed wyjściem zapytał się mnie czy nie chciałabym się z nim kiedyś umówić do kina a ja się zgodziłam. Dobrze nam się rozmawiało a poza tym Michał umie naprawiać klimatyzację więc przyda mi się taka znajomość. Swoją pracę wykonał bardzo sprawnie.

Zostawił po sobie porządek a ja doceniam takich pracowników. Małgosia mówiła, że pierwszy raz korzystała z tej firmy. Jest nowa w okolicy a Michał to właśnie jej właściciel. Sam również jeździ usuwać usterki jeśli jest taka potrzeba. Okazało się, że jego firma bardzo dobrze sobie radzi na rynku. Ma wiele zleceń odnośnie montażu czy serwisu klimatyzacji.