You are currently viewing Ekonomiczne suszarki kieszeniowe

Ekonomiczne suszarki kieszeniowe

Każdy z nas w ciągu dnia myje ręce conajmniej kilka razy. Jeśli za każdym razem wytrzemy ręce w ten sam ręcznik, to stanie się on bardzo szybko brudny i będziemy musieli go wyprać. Dużo wygodniejsze jest korzystanie ze specjalnej suszarki do rąk. W ten sposób możemy w higieniczny sposób osuszyć swoje dłonie.

Suche ręce dzięki suszarce kieszeniowej

ekonomiczna suszarka do rąk kieszeniowaPrzy pomocy takiej suszarki możemy osuszyć dłonie w zaledwie kilka sekund. Ekonomiczna suszarka do rąk kieszeniowa pozwala nam osuszyć ręce w przeciągu dziesięciu sekund, przy jednoczesnym bardzo niskim zużyciu prądu. Tego typu urządzenia zasilane są energią elektryczną, prosto z sieci energetycznej. Oznacza to, że nie musimy dodatkowo dokupywać żadnych zasilaczy, wystarczy podłączyć przewód zasilający do gniazdka. Przewód zasilający jest oczywiście dołączony do suszarki. Obudowa suszarki wykonana jest z tworzywa sztucznego charakteryzującego się bardzo wysokim współczynnikiem odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Bardzo pozytywnie wpływa to na żywotność tego urządzenia. Dużą zaletą takich urządzeń jest to, że aby je włączyć nie musimy ich nawet dotykać. To wszystko dlatego, że są one wyposażone w specjalny czujnik, który po wykryciu dłoni włącza suszarkę i podtrzymuje jej pracę do momentu aż przestanie wykrywać obecność dłoni. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Suszarki są dostępne w szerokiej palecie barw, dzięki temu możemy dopasować kolor suszarki do wystroju łazienki.

Zakupu takiej suszarki możemy dokonać w sklepach z elektroniką lub zamówić ją przez internet. Kwota jaką musimy poświęcić na jedną suszarkę dobrej jakości oscyluje wokół sumy trzystu złotych. Nie jest to wysoka cena jak za tego typu urządzenie. Zwłaszcza że żywotność takiej suszarki sięga kilku lat.