You are currently viewing Efektowne sufity napinane

Efektowne sufity napinane

 

Remont i wykończenie lokalu zawsze przysparza pewnych rozterek związanych z wyborem stylu, materiałów i wykonawcy. Jeżeli zdecydujemy się skorzystać z powłok napinanych na sufit lub ściany można uniknąć tych wszystkich zawiłości. Firmy produkujące ten rodzaj pokryć przeprowadzą nas bowiem przez wszystkie etapy inwestycji.

Uniwersalne pokrycia sufitowe

sufit napinany lustrzanyNajlepsi producenci sufitów napinanych oraz pokryć ściennych oferują pełną gamę usług od doradztwa w zakresie wyboru modelu, poprzez wycenę aż do profesjonalnego montażu. Klient może wybrać rodzaj sufitu napinanego spośród wielu modeli przy czym każdemu z nich zostanie nadany jedyny w swoim rodzaju, indywidualny charakter. Najczęściej klienci sięgają po nieco tańsze wersje sufitów, które są zarazem bardzo uniwersalne. Przykładem może być bardzo popularny sufit napinany lustrzany wykonywany z jednej powłoki o jednolitej barwie. Kolor można dopasować do absolutnie każdego wnętrza gdyż wybór barwy powłoki nie stanowi problemu. Oprócz wspomnianego modelu sufitu napinanego producenci oferują wersje z powłok matowych, transparentnych, preferowanych, z dowolnym nadrukiem, wyspowe, spawane z powłok o różnych barwach czy tzw. gwiaździste niebo. Bardzo efektowne są przestrzenne sufity wykonane z więcej niż jednej warstwy. Walor dekoracyjny sufit napinany uzyskuje w połączeniu ze specjalistycznym oświetleniem. Właściwe zestawienie obu elementów daje gwarancję otrzymania bardzo interesującego efektu.

Branża sufitów napinanych cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów i architektów wnętrz. Zawdzięcza to najwyższej jakości materiałów i profesjonalizmowi. Sufit napinany to opcja bardzo odporna na urazy mechaniczne, wilgoć i ogień. Montaż odbywa się bardzo szybko i bezpyłowo. To inwestycja na długie lata.

Więcej na stronie https://linear-system.pl/