You are currently viewing Doświadczony informatyk oferujący profesjonalne usługi

Doświadczony informatyk oferujący profesjonalne usługi

Informatyką interesowałem się od dziecka. Zawsze zabierałem się za jakieś naprawy a obsługę komputera opanowałem błyskawicznie. Oczywiście wybrany przeze mnie kierunek studiów nie był dla nikogo zaskoczeniem, bo zamierzałem w przyszłości pracować jako informatyk.

Oferowanie profesjonalnych usług informatycznych

usługi informatyczne szczecinNa studiach udało mi się zdobyć spore doświadczenie na praktykach i dlatego zaraz po obronie zdecydowałem się znaleźć pracę. Pracowałem w kilku miejscach, jednak nie do końca byłem zadowolony, ponieważ chciałem mieć większy zakres obowiązków i decyzyjności. To sprawiło, że zdecydowałem się na poważny krok, żeby poprowadzić własną firmę oferującą profesjonalne usługi informatyczne Szczecin był dużym miastem i takich firm nie brakowało, jednak byłem pewny, że z konkurencją sobie zdecydowanie poradzę. Znałem się nie tylko na naprawach sprzętu komputerowego, ale również byłem programistą i potrafiłem tworzyć strony internetowe. Miałem więc świadomość, że na tego typu usługi chętnych nie będzie brakowało. Firmę zarejestrowałem pod adresem swojego zamieszkania. Póki co nie planowałem wynajmować biura, bo usługi informatyczne zamierzałem świadczyć u klienta na miejscu. To pozwalało mi na spore oszczędności, a dopiero przecież rozkręcałem interes. Kiedy już moja firma ruszyła, to ludzie od razu zaczęli się do mnie zgłaszać. Miałem ustalony cennik i każdy wiedział doskonale, ile dana usługa informatyczna kosztowała. Przejrzystość oferty gwarantowała mi zainteresowanie.

Swoją działalność dość szybko udało mi się rozwinąć a wszystko dzięki temu, że w Szczecinie było ogromne zapotrzebowanie na usługi informatyczne. Byłem jednym z najlepszych i dlatego klienci zawsze do mnie wracali. Nawet dostałem kilka ofert stałej współpracy.