You are currently viewing Dom od dewelopera

Dom od dewelopera

Przez kilka lat po ślubie mieszkaliśmy razem z teściami, po to, by oszczędzić jak największą sumę pieniędzy. Gdy ta sztuka nam się wreszcie udała, zaczęliśmy myśleć o tym, czy kupić mieszkanie, czy też dom. Ostatecznie postawiliśmy na własne miejsce na świecie w postaci domu. Nie mieliśmy jednak czasu na jego samodzielną budowę, dlatego też zdecydowaliśmy się na zakup domu od dewelopera.

Dom jednorodzinny od dewelopera

budowa domów jednorodzinnych przez deweloperaMieszkanie wspólnie z teściami nie było dla nas kłopotliwe. Mamy z nimi bardzo dobry kontakt i nigdy nie odbyliśmy żadnej kłótni. Gdy oszczędziliśmy już sporą sumę pieniędzy, postanowiliśmy wspólnie z żoną zdecydować, co dalej z naszym życiem. Rozważaliśmy różne opcje. Nie chcieliśmy jednak kupować mieszkania w bloku, ponieważ potrzebowaliśmy przestrzeni. Chcieliśmy domu z ogrodem. Nie porywaliśmy się jednak na samodzielną budowę domu, gdyż jesteśmy zbyt mocno zapracowanymi ludźmi. Opcją godzącą wszystkie nasze oczekiwania i przeszkody była budowa domów jednorodzinnych przez dewelopera. Postanowiliśmy skontaktować się z takowym deweloperem działającym na naszym rynku. Doskonale znaliśmy budowane przez niego cztery ściany, ponieważ wielokrotnie oglądaliśmy je w Internecie. Niestety, wszystkie z nich były już sprzedane. Deweloper zaczął jednak budować inne domy, które również przypadły nam do gustu. Postanowiliśmy nie czekać dłużej i wpłaciliśmy zaliczkę na poczet zakupu nowego domu.

Gdy podjęliśmy decyzję o zakupie nowego domu od dewelopera, byliśmy bardzo z niej zadowoleni. Chwalili nas za to również nasi rodzice oraz znajomi. Nie mogliśmy doczekać się, kiedy deweloper wybuduje dla nas dom. Było na co czekać! Projekty robiły na nas piorunujące wrażenie. Byliśmy ciekawi, czy nogi zmiękną nam również, gdy zobaczymy całkowity efekt.