Dom na sprzedaż w bezpiecznej okolicy

Z żoną poznaliśmy się na studiach i od tamtego czasu byliśmy razem. Po ślubie urodził nam się syn Jacek a później Olka i Marysia. Byliśmy szczęśliwymi rodzicami. Pojawienie się na świecie Anielki było nieplanowane, ale cieszyliśmy się, ponieważ chcieliśmy mieć dużo dzieci.

Wybór najlepszego domu dla wielodzietnej rodziny

domy na sprzedaż w Warszawie ŻoliborzZ tak dużą rodziną ciężko było pomieścić się w czteropokojowym mieszkaniu i zacząłem rozważać zakup domu. Byłby on idealny dla mojej licznej rodziny i postanowiłem podjąć męską decyzję w tej sprawie. Interesowały mnie domy na sprzedaż w Warszawie Żoliborz, ponieważ była to bardzo bezpieczna okolica dla dzieci a w pobliżu była szkoła, plac zabaw i kino. Zapoznałem się z ofertą jednego z biur nieruchomości i w interesującej mnie okolicy były wystawione trzy domy na sprzedaż. Były to nowe domy, których nikt wcześniej jeszcze nie zamieszkiwał. Postanowiłem obejrzeć te wszystkie domy i wybrać taki, który będzie najlepszy dla mojej rodziny. Żona o wszystkim wiedziała, ale dzieciom nic nie powiedziałem o swoich planach. To miała być dla nich niespodzianka. Wszystkie trzy domy, które były wystawione na sprzedaż i je widziałem bardzo mi się spodobały. Zdecydowałem się jednak na zakup tego tuż przy parku. Posiadał duże podwórko, gdzie mogłem wybudować basen dla dzieciaków i umieścić trampolinę oraz masę innych atrakcji. Żonę zabrałem następnym razem ze sobą, żeby i ona zobaczyła ten dom zanim go kupię. Była zachwycona i wiedziała, że dzieci także będą.

Wziąłem kredyt hipoteczny na zakup tego domu. Kredyt był bardzo korzystny i cieszyłem się, że w tym czasie udało mi się trafić na taką ofertę. Dzięki temu moja rodzina zamieszkała w dużym domu i każde z dzieci miało swój własny pokój. Każdemu dom bardzo się podobał.