You are currently viewing Dobre spodnie z lejem

Dobre spodnie z lejem

Jazda konna może być dla nas prawdziwym relaksem. Tego typu rozrywka rozpowszechniła się w momencie kiedy zaczęło powstawać coraz więcej stadnin, które oferują konną jazdę. Dlatego tego typu rzeczy są dla wszystkich i każdy może zapisać się na jazdy. Jednak jeżeli jesteśmy osobami, które zaczęły tego typu rozrywkę ale zastanawiają się nad lepszym sprzętem to warto zacząć od odpowiedniej odzieży.

Kupno modnych bryczesów w sklepie

bryczesy z silikonowym lejemNiestety ta przeznaczona do codziennego użytku jest często dostosowana do innych celów. Dlatego ta postawa w siodle nie są zbyt komfortowa jeżeli mamy zwykłe dresy. Dlatego warto od samego początku zastanowić się nad lepszymi akcesoriami. Bardzo polecane są nowoczesne bryczesy z silikonowym lejem. Ten produkt to nic innego jak specjalnie dostosowane spodnie, które posiadają silikonowy pas mający na celu lepsze dostosowanie się do siodła. Jeżeli chodzi o cenę to warto przeznaczyć kwotę od stu do dwustu złotych. W tej cenie z pewnością znajdziemy coś dla siebie. W sklepach są dostępne dwa popularne fasony. Pierwszy z nich jest bardziej dolegający do ciała. Oczywiście posiada silikonowy lej, który poprawia przyczepność do siodła. Drugi fason jest bardziej luźny i przypomina fason wojskowy. Jest trochę szerszy na poziomie bioder i pozwala na ogromną swobodę. Jednak warto wybrać taki model, który może nam najbardziej odpowiadać. Oczywiście do takich spodni można kupić od razu koszulkę bądź inną odzież do specjalnej jazdy konnej.

Tego typu odzież zdecydowanie poprawia nasz komfort podczas konnej jazdy. Dlatego jeżeli zastanawiamy się nad udogodnieniem to warto postawić na wygodne bryczesy z silikonowym lejem. Zwłaszcza, że nie jest to bardzo duża kwota i tego typu produkt dostępny jest w każdym rozmiarze.