Do nowego auta dywaniki dostaniesz gratis

Kupując nowy samochód w salonie można negocjować cenę oraz dodatkowe wyposażenie. Niektóre marki samochodów, zwłaszcza tych prestiżowych, nie dają rabatów kwotowych na cenę auta. Bez problemu można jednak otrzymać oryginalne akcesoria jak na przykład dywaniki samochodowe. Bez względu na markę samochodu dywaniki zawsze się przydadzą.

Na oryginalnych dywanikach gumowych można zaoszczędzić

dywaniki gumowe jeep compassW standardowym wyposażeniu nowych samochodów sprzedawanych w salonach są dywaniki welurowe. Chcąc dokupić te wykonane z gumy trzeba całkiem sporo zapłacić. Im droższy samochód tym droższe są oryginalne dywaniki. Można na nich zaoszczędzić i po prostu je wynegocjować w formie gratisu. Negocjacji nie warto kończyć na samych dywanikach, ale to już i tak spora oszczędność. Na przykład takie dywaniki gumowe jeep compass mogą kosztować nawet kilkaset złotych, ale można je przecież otrzymać zupełnie za darmo. Każdy kierowca wie, że do nowego samochodu pasują jedynie oryginalne dywaniki. Poza tym welurowe dywaniki, które są w standardowym wyposażeniu nie są zbyt praktyczne. Nie wytrzymają długo, ponieważ ich odporność na wodę czy śnieg jest bardzo niska. Kupując auto w salonie za każdym razem należy dopytać o możliwość otrzymania dodatkowego kompletu gumowych dywaników w gratisie. W stosunku do ceny samochodu koszt takiego gratisu dla dealera samochodowego jest naprawdę znikomy. W większości salonów samochodowych nie ma najmniejszego problemu z tym, żeby dywaniki otrzymać bezpłatnie.

Każdy salon samochodowy próbuje w jakiś sposób przekonać potencjalnych klientów do nabycia ich samochodu. Salony unikają dawania rabatów, ale chętnie dodadzą dodatkowe wyposażenie lub akcesoria. Do nowego auta powinno się mieć oryginalne dywaniki i najlepiej gumowe. Można je otrzymać zupełnie za darmo.