You are currently viewing Do mojej restauracji kupiłem komplety talerzy

Do mojej restauracji kupiłem komplety talerzy

Od wielu lat prowadzę swoją restaurację w centrum niewielkiego miasta. Miasto jest niewielkie, ale jest miejscem kultu religijnego, więc każdego roki są tutaj tysiące pielgrzymów. Dlatego moja restauracja to taki biznes sezonowy, który największe zyski przynosi w okresie letnim. Staram się jednak jak mogę, żeby jakość posiłków i usług była w mojej restauracji na najwyższym poziomie.

Co chwilę kupuję nowe komplety naczyń

komplet talerzy głębokichBardzo zależy mi na tym, żeby moja restauracja miała jak najlepsze opinie wystawiane przez turystów. Dzisiaj żyjemy w czasach opinii, bo te można wystawiać wszędzie. Można o nich mówić innym, ale jeszcze łatwiej można ją napisać w internecie. Żyjąc w takich czasach trzeba zrobić wszystko, żeby klienci byli zadowoleni. Ja w swojej restauracji przywiązuję ogromną uwagę do jakości posiłków. Może nie oferuję ich w najniższych cenach, ale zawsze staram się, żeby były jak najsmaczniejsze. Dzięki temu wiem, że moi klienci wrócą do mnie za rok, gdy będą na kolejnej pielgrzymce. W każdym roku kupuję niejeden komplet talerzy głębokich. Kupuję też mnóstwo innych naczyń kuchennych, bo po prostu wymieniam je regularnie. Wiadomo, że klienci spożywają swoje posiłki na różne sposoby. Czasem zdarzy się, że zbyt mocno uderzą łyżką w talerz. Na szczęście mam swoją sprawdzoną hurtownię, w której kupuję talerze i wszystkie inne naczynia służące mi do podawania moim klientom posiłków.

Jeśli tylko zauważę, że z talerzem czy szklanką coś jest nie tak, to natychmiast przeznaczam ją do utylizacji. Mam ogromny zapas nowych talerzy głębokich, szklanek czy sztućców, więc z tego powodu nie mam najmniejszych zmartwień. Natomiast dla mnie najważniejsze jest to, żeby moi klienci mogli konsumować posiłki w naczyniach wyglądających idealnie.