You are currently viewing Czym jest oprogramowanie Soga?

Czym jest oprogramowanie Soga?

 

Aby lokal gastronomiczny prosperował bez zarzutu ogromną rolę odgrywają nie tylko pracownicy. Odpowiednie oprogramowanie jest obecnie ważne niemal w każdej branży. Na co więc powinniśmy postawić w restauracjach, barach czy innych lokalach gastronomicznych? Który z dostępnych programów sprawdzi się najlepiej? 

Najważniejsze funkcje oprogramowania soga

oprogramowanie sogaBez wątpienia największą popularnością wśród lokali gastronomicznych cieszy się oprogramowanie soga zyskujące coraz więcej pozytywnych opinii. To właśnie dzięki niemu możliwa jest kompleksowa obsługa zarówno mniejszych, jak i większych lokali. Dzięki niemu mamy możliwość nie tylko zarządzania zamówieniami, rachunkami czy paragonami. Pozwala on na precyzyjne monitorowanie sprzedaży, a nawet rozliczanie kelnerów. Liczba możliwości, która kryje się w tym niezwykle intuicyjnym oprogramowaniu jest naprawdę imponująca. Jak wiemy praca w lokalu gastronomicznym wiąże się z szybkim działaniem. Dlatego też ekran dotykowy wyświetla duże, przejrzyste przyciski, które minimalizują ryzyko pojawienia się pomyłki. Co jeszcze znajdziesz w programie soga? Pozwala on między innymi na obsługę wielu rachunków jednocześnie, dokładne graficzne odwzorowanie ułożenia stolików w sali, przenoszenie rachunków na inny stolik, łączenie i dzielenie ich ze sobą, a nawet dodawanie ważnymch komentarzy. Dzięki współpracy z urządzeniami fiskalnymi oraz programami hotelowymi oprogramowanie soga odnajduje swoje zastosowanie w wielu innych placówkach.

Oprogramowanie soga zostało wyposażone w wiele dodatkowych modułów takich jak „magazyn”, „współpraca z programami hotelowymi” czy „mobile”. Dzięki nim mamy jeszcze większą pełnię możliwości. Z pewnością inwestycja w tego rodzaju oprogramowanie przełoży się na zwiększenie rentowności lokalu gastronomicznego.