You are currently viewing Ciekawe pomysły na upominek dla klientów firmy

Ciekawe pomysły na upominek dla klientów firmy

Każda porządna firma pragnie jak najdłużej utrzymać swoich klientów przy sobie. Duża konkurencja na rynku może jednak to zadanie skutecznie utrudnić. Warto zatem próbować najróżniejszych sposobów, które pozwolą nam zjednać swoich klientów, by zawsze do nas wracali. Jednym z takich sposobów na zdobycie sympatii swoich klientów może być drobny upominek. Co można podarować swoim klientom?

Piękne magnesy reklamujące naszą firmę

magnesy reklamoweMyśląc o swoich klientach, warto rozważyć podarowanie im od czasu do czasu skromnego gadżetu lub innego upominku. Wbrew pozorom nie trzeba wiele, by nasi klienci poczuli się docenieni. Czasami nawet drobny gest potrafi wiele wnieść, a kliencie z pewnością to docenią. Co zatem można podarować swoim klientom? Jednym z takich pomysłów może być specjalny magnes reklamowy. Piękne magnesy reklamowe można zamówić w hurtowych ilościach. Dodatkowo na ich powierzchni właściciel firmy może nadrukować jakieś specjalne hasło lub grafikę związaną bezpośrednio z firmą. Wystarczy jedynie taką grafikę lub przykładowy tekst wysłać do danego sprzedawcy, od którego będziemy zamawiać następnie takie magnesy. Taki magnes klient może przypiąć na przykład do swojej lodówki. Specjalne magnesy to nie jedyny ciekawy pomysł na udany upominek dla klientów naszej firmy. Co jeszcze możemy kupić w prezencie dla naszych lojalnych klientów?

Kolejnym ciekawym pomysłem może być długopis. Długopisy reklamowe z pewnością przydadzą się każdemu, a na ich powierzchni również można umieścić ważne informacje dotyczące naszej firmy. Na długopisach można nadrukować logo firm oraz dane kontaktowe. Tym sposobem klienci pisząc coś takim długopisem, zawsze przypomną sobie o naszym istnieniu. To pozwoli utrwalić im naszą firmę w ich pamięci na dłuższy czas.