You are currently viewing Baza pod cienie w słoiczku paese – co daje?

Baza pod cienie w słoiczku paese – co daje?

Idealnie wykonany makijaż podkreśla wszystkie atuty urody i maskuje braki. Aby wyglądał nienagannie i był trwały, warto sięgnąć po bazę pod cienie do powiek. 

Działanie bazy pod cienie w słoiczku paese

baza pod cienie w słoiczku paeseBaza pod cienie staje się coraz popularniejszym i częściej używanym kosmetykiem u pań, które lubią mocniej podkreślać oczy. Jednak wiele kobiet zastanawia się, czy warto w ogóle inwestować w tego typu produkt i co on daje. Przede wszystkim nałożenie bazy przez użyciem cienia do powiek przedłuży jego trwałość. Baza sprawia, że cienie nie osypują się na policzki ani nie zbierają w załamaniach powieki. Dodatkowo wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu zastosowany cień ma dokładnie taki odcień jakiego oczekujemy, co jest szczególnie ważne dla osób o bardzo jasnej, lub śniadej karnacji. Baza pod cienie zamaskuje też różne drobne niedoskonałości jak np. widoczne żyłki. To kosmetyk szczególnie polecany kobietom o tłustej cerze. Wydzielany przez ich skórę nadmiar sebum sprawia, że cienie nie trzymają się dobrze, a zastosowanie bazy skutecznie niweluje ten problem. Również dojrzałe panie, które zmagają się ze zmarszczkami na powiekach docenią działanie bazy pod cienie, ponieważ zdecydowanie wygładza ona skórę, ułatwiając równomierne nakładanie cieni na całej powierzchni. Dobrze, aby baza miała lekką konsystencję i łatwo się rozprowadzała. Bardzo dobrze sprawdzi się np. baza pod cienie w słoiczku paese, warto jednak przetestować kilka tego typu kosmetyków i przekonać się, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Niektóre bazy mają dodatkowo błyszczące drobinki, które sprawiają, że makijaż staje się bardziej świetlisty. 

Stosowanie bazy pod cienie do powiek nie tylko ułatwia zrobienie doskonałego makijażu, ale też przedłuża jego trwałość. To produkt, który warto mieć w swojej kosmetyczce.