You are currently viewing Atrakcje dla gości weselnych

Atrakcje dla gości weselnych

Podczas organizacji ślubu w ogromie spraw, jakie mamy do dopilnowania oraz załatwienia nie możemy również zapomnieć o zaproszonych gościach, bo przecież bez nich wesele nie miałoby sensu. Odpowiednim będzie zadbanie o dodatkowe atrakcje weselne dla gości, które świetnie umilą czas spędzony na uroczystości, jaką jest wesele. Na które atrakcje się zdecydować? Co efektownie zaskoczy zaproszonych? 

Drink bar – wynajem wesele

barman na weselePomysłowe atrakcje podczas wesela na stałe wpisały się już jako ważny element podczas przygotowań. Do najbardziej popularnych niespodzianek dla gości należą m.in.: czekoladowa lub alkoholowa fontanna, foto budka, księga gości. Można również zdecydować się na profesjonalny pokaz tańca lub sztucznych ogni, a także zjawiskowy teatr ognia. Coraz częściej para młoda decyduje się na przygotowanie pokazu sztuki barmańskiej. Czy barman na wesele to odpowiednia atrakcja? Jak najbardziej, a w szczególności przeznaczona dla osób dorosłych. Jak wygląda taki pokaz? Barman w rytm muzyki żongluje butelkami z alkoholem, shakerami czy kieliszkami. Serwują piękne i kolorowe drinki, jak również koktajle bezalkoholowe, które mogą spożywać goście weselni. Wynajęcie profesjonalnego barmana na wesele to koszt od około 1 000 do nawet 10 000 złotych. Wszystko zależy od rodzaju świadczonych usług, na jakie się zdecydujemy.

Niezależnie ile osób zaproszonych zagości na naszym weselu, zawsze powinno nam zależeć, aby każdy z nich świetnie się bawił i przede wszystkim nie nudził oraz miło wspominał tę uroczystość. Aby goście czuli się również wyjątkowo w tym dniu, nie powinniśmy zapomnieć drobnych upominkach dla nich, jak również ciekawych atrakcjach – niespodziankach. W ten sposób możemy podziękować wszystkim za przybycie, dobrą zabawę oraz otrzymane piękne prezenty i kwiaty.