Akcesoria na lato – trendy 2019

Upragnione lato nareszcie nadeszło, a wraz z nim dłuższe dnie, ciepłe wieczory i spędzanie dużo więcej czasu na świeżym powietrzu z rodziną i znajomymi. Nieodłącznym elementem każdego wyjścia jest odpowiednia torebka, do której spakujemy najpotrzebniejsze rzeczy.

Najmodniejsze letnie torebki 2019

torebki na latoW tym roku akcesoria stanowią bardzo ważną część letnich stylizacji, kolorowe apaszki, perłowe spinki do włosów i oczywiście torebki. Ich rodzajów jest tak wiele, jak wiele mamy różnych okazji do wyjścia. Każda z nas z pewnością znajdzie w tym sezonie swój wymarzony model wśród tak licznych możliwości. Najlepsze torebki na lato, to oczywiście te, które są praktyczne i jednocześnie stylowe, dlatego pierwszym typem, który chcę Wam przybliżyć, są torebki typu shopper bag. Niezwykle kolorowe z wymiennymi materiałowymi organizerami, oraz bardzo pojemne, mogą zostać wykorzystane jako bagaż podręczny w podróży. Dla romantyczek i zwolenniczek stylu boho, idealną opcją będą modne już w poprzednim sezonie wiklinowe koszyki i kuferki lub plecione torebki wykonane z rafii. Zaletą tego typu toreb jest naturalny materiał oraz wszechstronne wykorzystanie – praktyczne na plażę, na zakupy lub na wyjście z koleżankami na miasto. Dodadzą lekkości i dziewczęcości każdej letniej stylizacji. Kolejnym wakacyjnym typem są torby płócienne, które zachęcają przystępną ceną i szeroką możliwością personalizacji. Motywy kwiatowe, dzieła sztuki czy ulubione cytaty, to tylko niektóre opcje, a wygląd Twojej torby zależy wyłącznie od Ciebie. Nie bójcie się pokazywać swojej osobowości poprzez dodatki!

Lato to idealny moment, żeby zaszaleć ze swoim wyglądem i odkrywać nowe trendy. Odpowiednio dobrana torebka nie tylko dopełni stylizację, ale też pozwala nam mieć przy sobie wszystkie letnie niezbędniki. Mam nadzieję, że moje małe podsumowanie trendów na sezon letni pozwoli Wam znaleźć wymarzony model.