You are currently viewing Akcesoria do przedłużania i zdobienia paznokci

Akcesoria do przedłużania i zdobienia paznokci

Każda kobieta uwielbia mieć zadbane i piękne paznokcie. Często są to paznokcie naturalne, które wystarczy odpowiednio odżywić by wyglądały bardzo ładnie i się nie łamały. Takie paznokcie można pola kierować by nadać im ładnego koloru. Jeśli jednak potrzebujemy przedłużania lub wzmacniania paznokci odpowiednia do tego będzie technika żelowania lub hybrydowa.

Najlepsze bazy do paznokci

extend base przedłużanie paznokciW sklepach z kosmetykami, w sklepach internetowych znajdziemy ogromną ilość różnych produktów oraz akcesoriów do przedłużania i zdobienia paznokci. Nie wszyscy mają płytkę paznokcia odpowiednią. Wtedy należy ją przedłożyć za pomocą odpowiedniego kosmetyku. Z extend base przedłużanie paznokci będzie bardzo proste. Poradzi sobie z tym nawet osoba, która jest tak zwanym samoukiem. Coraz częście kobiety wykonują paznokcie hybrydowe właśnie samodzielnie w domu. Wystarczy kupić bazę, kilka kolorów, top nabłyszczające oraz lampę. Jednak jeśli chcemy paznokcie wykonywane w sposób idealny powinniśmy udać się do naszej sprawdzonej i ulubionej kosmetyczki. Obecnie w Polsce mamy kilka firm, które cieszą się niezwykłą popularnością wśród kosmetyczek oraz klientek. To właśnie polskie firmy stworzyły najlepsze produkty jeśli chodzi o tworzenie i zdobienie paznokci.

Popularna baza do przedłużania paznokci przede wszystkim nie może być droga. Taka właśnie jest extend base. Po pierwsze nie droga, a po drugie jej aplikacja jest bardzo prosta i w łatwy sposób możemy stworzyć piękne paznokcie naszej klientce. Bardzo modne w ostatnim czasie stało się paznokcie o kształcie migdała, które są delikatnie zaokrąglone, a na końcu delikatnie się zwężają. Kolory na lato to przede wszystkim pastelowe i Ciepłe kolory. Na jesieni zdecydowanie wybieramy bordowe oraz krwiste czerwienie.